Rekomendācijas remontdarbu sākuma stadijā – dažādu apdares materiālu izvēlēšanās

Nekāds remonta un celtniecības projekts nevarēs iztikt bez nepieciešamo materiālu iepirkšanas priekš apdares vai arī būvniecībai. Un te parādās jautājums: “Kurā vietā to visu atrast?”. Ir saprotams, ka ikviens klients vēlas nopirkt labas kvalitātes apdares materiālus, kā arī drošu santehniku, un tajā pašā laikā ietaupīt līdzekļus. Tiem, kuriem šinī sfērā nav pieredzes, to izdarīt var būt salīdzinoši smagi. Šobrīd visu vajadzīgo varēsiet nopirkt dažādos veidos – profesionālā veikalā, piemēram, tāds varētu būt arī apdares materiālu un interjera veikals, interneta lapās, sameklējot preces reklāmas vai arī avīžu sludinājumos, kā arī lielākos celtniecības preču veikalos. Kādi tad būtu galvenie apdares materiāli, ko jāsameklē un kā izplānot pašu remontu, uzzināt var tālāk rakstā.

Kāda veida apdares materiāli ir atbilstoši ikvienai no istabām?

Remonts – grīdas un vēl sienu apdares atlase, tiek pētīta santehnika un arī skatītas mēbeles. Kādā veidā pareizāk izvēlēties apdari sienām? Vislabāk ir to pieskaņot grīdai, lai mēģināt radīt vienotu tēlu. Piemēram, kad labāk tīk pelēks parkets, šajā gadījumā sienām iederēsies baltas tapetes vai arī krāsotas sienas, piemēram, ar akcenta sienu – pelēku. Viennozīmīgi tas, kas būs piemērotāks sienu apdarei – tapetes, krāsotas sienas vai lielas flīzes, ir atkarīgs tikai no personīgajām idejām kā arī istabas. Piemēram, bērnu istabā būs piemērotas fototapetes, šeit var būt izvietots zīmējums, kuru vēlāk varēs nomainīt. Bet, piem., vannas istabā labas būs tieši dažādas flīzes. Grīdām labi iederēsies parkets vai arī lamināts, turklāt tagad lamināts pilnīgi var atdarināt dabīgo koku, taču ir jūtami lētāks par parketu. Varētu arī mīksto grīdas segumu likt, kas izcili iederēsies guļamzonā. Šobrīd daudziem atklājums būs linolejs, jo tas ir pilnveidots – mūsdienās tas ir diezgan spēcīgs, var noslāpēt skaņas, turklāt tas ir mīksts. Tādā veidā nebūs bail, kad bērns sasitīsies vai arī saplīsīs kāds virtuves trauks. Un vēl viena būtiska lieta ir santehnika – keramikas, akmens masas izlietnes, tualetes podi ar iebūvētu un brīvi stāvošu ūdens skalošanas kasti, klāt pie sienas stiprināmie tualetes podi, kas tad būtu ļoti ērti izmantošanā. Nevienu neizbrīnīsi ar kluso aizvēršanas opciju, bet tualetes podos tagad tiek iestrādāts ūdens ekonomijas režīms, kas jau ir ļoti nozīmīga opcija. Tādēļ ir ieteicams iepazīties ar santehnikas tehnoloģiju jauninājumiem.

Pie kā pasūtīt materiālus remontam?

Ja ir priekštats jau par to kādi tieši materiāli pastāv, taču nemaz nav skaidrs, kādi materiāli būtu atbilstošākie tieši jūsu gadījumā, tad vislabākais opcijas variants būtu griezties specializētā veikalā, kur būs ne vien apdares materiālu piedāvājums, bet arī profesionāli speciālisti, kuri izlīdzēs izvēlē un arī sniegs savas rekomendācijas. Protams, materiālus iespējams iegādāties interneta vietnē, taču šeit Jūs nesaņemsiet tik pilnīgu atbildi, piemēram, kā tiekoties klātienē. Tāpēc vienmēr pārbaudiet klientu atsauksmes jau par atrasto salonu, bet preču izvēli labāk būtu realizēt būtu uz vietas. Drošs interjera veikals atšķiras ar to, ka šeit darbojas tādi profesionāli, kuri varēs sniegt rekomendācijas arī stila radīšanā vai dažādu materiālu apvienošanā. Der vērst īpašu vērību materiālu ražotājiem, jo pat pie pazīstamajiem zīmoliem iespējams atrast izmaksu ziņā pieejamus materiālus, taču kvalitāte būs tas, par ko Jūs nežēlosiet. Galvenais ieteikums būs – uzdodiet jautājumus. Labi speciālisti būs ieinteresēti kvalitatīvā apkalpošanā un noderīgu ieteikumu sniegšanā.

Rekomendācijas remontdarbu sākuma stadijā – dažādu apdares materiālu izvēlēšanās

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *