APAĻKOKU IEPIRKŠANAS UN PĀRDOŠANAS OPCIJAS LATVIJĀ

Kokmateriāli vienmēr ir bijuši viena no Latvijas TOP precēm dažādās nozarēs. Viens no populārākajiem koksnes veidiem, ko iepērk kokrūpniecības uzņēmumi ir apaļkoki, kuriem ir plašs pielietojums. Tā ir vadošā eksporta prece Latvijā jau daudzus gadus un šo vērtību ciena ne tikai pie mums, Latvijā, bet arī ārvalstīs. Kokrūpniecības uzņēmumi iepērk apaļkokus visā Latvijā, papildus nodrošinot arī blakus pakalpojumus un, protams, visu nepieciešamo dokumentu kārtošanu darījuma veikšanai(ielūkojies te – https://www.bonotimber.com/pakalpojumi/zagmaterialu-tirdznieciba). Arī citi uzņēmuma piedāvātie pakalpojumi tiek izpildīti ar tādu pašu, atbildīgu pieeju visos posmos.

KĀDI KOKI DER PAPĪRMALKAS IEGUVEI?

Lai ražotu papīru, ir nepieciešama celuloze, kuru, savukārt, iegūst no koksnes jeb papīrmalkas. Papīrmalka ir kokmateriāla veids, ar nedaudz zemākām kvalitātes prasībām, kas ir izmantojams tik pat pilnvērtīgi kā apaļkoki vai citi kokmateriālu veidi. Kā papīrmalku parasti izmanto skuju un atsevišķus lapu kokus, īpaši galotņu daļas vai tos posmus, kuri nav izmantojami zāģbaļķiem vai finierklučiem. Priedes, bērzi, apses un egles ir populārākie papīrmalkas ieguves koki. Papīrmalka, visbiežāk, tiek pārdota garumā, aptuveni, trīs metri un diametrā līdz pat 60 centimetriem. Kokrūpniecības uzņēmumi vislabāk spēs komentēt par papīrmalkas cenām. Mūsdienās vislielāko atbalstu gūst tie uzņēmēji, kuri rūpējas ne tikai paši par savu peļņu, bet arī par apkārtni un apkārtējiem, kas nozīmē atbildīgu rīcību visos pakalpojuma sniegšanas posmos.

KOKRŪPNIECĪBAS KOMPĀNIJU DARBOŠANĀS STRATĒĢIJAS LATVIJĀ

Kokrūpniecības uzņēmumu pārstāvniecības tiek iedalītas reģionālās filiālēs. Tas būtiski atvieglo gan pakalpojuma sniegšanu, gan saņemšanu visām iesaistītajām pusēm. Mūsdienās kokmateriālu apstrādes, pārstrādes un ražošanas uzņēmumi piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, lai piesaistītu klientus, piemēram, enerģētiskās koksnes un šķeldas ražošanu, paneļu māju veidošanu, apaļkoku un papīrmalkas iepirkšanu un tamlīdzīgi. Lai iegūtu plašāku klientu loku ne tikai Latvijā, bet arī Eiropā, nepieciešamas modernas tehnoloģijas un mūsdienīga pieeja savam darbam. Jebkurš uzņēmums, kurš tendēts uz ilgtermiņa kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanu savā nozarē, saviem patstāvīgajiem un potenciālajiem klientiem, mūsdienīga pieeja sava biznesa virzīšanai tirgū ir nepieciešamība ne tikai Latvijā, bet visā pasaulē.

APAĻKOKU IEPIRKŠANAS UN PĀRDOŠANAS OPCIJAS LATVIJĀ

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *