TEICAMA AUTO APKOPE JUGLĀ.

Katrs autovadītājs zina, ka par savu auto ir jārūpējas jau no pirmās iegādes dienas, neatkarīgi no tā vai, mašīna pirkta jauna salonā vai iegādāta jau lietota. Automašīnām periodiski ir jāiziet obligātā tehniskā apkope, lai tās pilnvērtīgi drīkstētu piedalīties ceļu satiksmē uz Latvijas ceļiem, kas, savukārt, nozīmē to, ka autoservisa apmeklēšana pirms TA iziešana būs obligāts darbiņš. Sertificētu Toyota un Lexus autocentru ir iespējams atrast Rīgā, konkrētāk Juglā. Šajā centrā tiek piedāvāti dažādi, populārākie servisa pakalpojumi, piemēram, dzinērju remonts, ritošās daļas diagnostika un remonts, autoelektriķa pakapojumi, eļļas maiņa ,riepu un disku balansēšana un viss pārējais, kas ir aktuāls un nepieciešams automašīnas savešanai kārtībā. Vairāk kā 10 gadu ilgā pieredze strādajot ar Lexus un Toyota automašīnām nodrošina lielu automehāniķu zināšanu klāstu, ko novērtēs ik viens klients, kurš izlēmis auto uzticēt konkrētajā servisā.

TEICAMS AUTOMAŠĪNU APKOPES PAKALPOJUMS KATRAM INTERESENTAM.

Jo vairāk pakalpojumu autoserivss piedāvā, jo vairāk iecienīts klientu vidū tas būs, kaut vai tā iemesla dēļ, ka visas problēmas ir iespējams novērst vienuviet, kas ietaupa ne vien laiku, bet arī naudu. Autoserviss Juglā piedāvā visu – sākot ar autoevakuātora pakalpojumiem un beidzot ar auto riepu un disku balansēšanu. Sertificētie servisa centri piedāvā savus pakalpojumus jebkura zīmola automašīnai. Auto servisa pakalpojumi ir pieejami jebkuram interesentam!

LUKTURU REGULĒŠANA, EĻĻAS MAIŅA, MAŠĪNAS EVAKUĀTORS UN CITI PAKLPOJUMI SERVISA CENTRĀ.

Specializēšanās kādas noteiktas automašīnas markas tehniskajās niansēs, sniedz iespēju ne tikai palielināt klientu loku, bet arī sniegt kvalitatīvu servisu un turpmāko sadarbību ar daudziem automašīnu īpašniekiem. Serviss spēj nodrošināt apkopi un pakalpojumus pat 8 automašīnām vienlaicīgi, kas nozīmē to, ka nebūs ilgi jāgaida pakalpojumu izpilde. Autoserviss piedāvā arī dažādus ne pārāk sarežģītus pakalpojumus, piemēram, eļļu maiņu un kondicioniera uzpildi.

TEICAMA AUTO APKOPE JUGLĀ.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *