SUSHI SETI UN AKCIJAS

Suši jau kādu laiku ir iekļāvies mūsu ikdienas ēdienkartē un netiek uzskatīts par tālo austrumu eksotiku, bet gan pierastu ēdienu un mazliet interesantāku variantu, kā vakariņu vai pusdienu galdā celt rīsus ar zivi. Viss nepieciešamais sushi pagatavošanai noteikti ir atrodams piemājas lielveikalu plauktos, tai skaitā visas piedevas un mērces, nemaz nerunājot par rīsiem, zivīm un arī dārzeņiem. Ja tomēr suši izlemjat nobaudīt restorāna, bet to nosaukumi neko daudz neizsaka, ja neesat japāņu valodas zinātājs, nevajag uztraukties, jo viss sastāvs un arī suši veids noteikti ir minēts produkta aprakstā. Piedāvājumā arī aktuāla suši akcija!

SUSHI RECEPTES.
Maldīgi uzskatīt, ka suši ir tikai neliels zivs gabals ietīts rīsos un arī jūraszāļu lapā, jo patiesībā, tas ir veselīgs un garšīgs ēdiens ko var pasniegt ar atšķirīgiem pildījumiem, pie tam, ēdams gan silts, gan auksts. Suši noteikti ir populārs ne tikai ar to, ka tas noteikti ir ļoti garšīgs un pat veselīgs ēdiens, taču arī ar to, ja izvēlaties to gatavot pats, ir dota vaļa fantāzijai kā arī sev tīkamu sastāvdaļu izvēlei. Suši receptes ir ļoti vienkāršas un daudz no tām atrodamas arī internetā vai varētu smelties ideju no jau baudītiem nigiri vai maki sushi. Visvienkāršākie un populārākie suši, kurus arī ir visvieglāk gatavot, ir suši ar lasi un gurķi. Suši izskats var būt atšķirīgs, gan izmēru, gan vizuālā noformējuma ziņā, jo izplatīta recepte ir suši gatavot ar rīsiem ārpusē, kas dāsni rotāti ar sēkliņām un ikriem. Populāri noteikti ir arī ceptie kā arī karstie suši rolli. Tie parasti tiek cepti tempura mīklā vai arī pasniegti ar kausēta siera piedevu uz tiem. Sushi ir lieliska maltīte arī tad, ja esat veģetāras vai arī vegānas ēdienkartes piekritējs. Šādos brīžos suši var pagatavot ar tofu kā arī dārzeņiem.

Kad ļoti gribas sushi, taču nav vēlmes vai laika to gatavot pašam, var izmantot suši piegādes pakalpojumus, ko Rīgā un citās lielākajās pilsētās piedāvā daudzi. Salīdzinoši daudzi sushi piegādes restorāni, savu darbību izvēlas izvērst tikai uz klientu apkalpošanu attālināti, šādā veidā piedāvājot lielāku piedāvājumu kā arī zemākas cenas. Sushi seti un vairāki akcijas piedāvājumi ir kļuvuši par katra klienta pieprasītāko izvēli. Suši komplekti parasti piedāvā nobaudīt neskaitāmus sushi veidus vienā reizē, par daudz zemāku cenu, kā pasūtot tos atsevišķi. Sushi noteikti ir iespējams piegādāt Rīgā par patīkamām piegādes cenām, bez tam, jo lielāks pasūtījums jo zemāka piegādes cena vai arī tās nav vispār!

SUSHI SETI UN AKCIJAS

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *