Skrituļslidas katrai gaumei – lielā izvēles daudzveidība

Visbiežāk ar vārdu “skrituļslidas” parasti cilvēki domā tikai par botām uz riteņiem. Taču tie sportisti, kuri izmanto profesionāli skrituļslidas, labi zina, ka pastāv diezgan daudz dažādu to tipu. Pie tam nebūs svarīgi, kas tieši interesē – skrituļslidas vīriešiem vai sievietēm, bet varbūt bērnu skrituļslidas, tās ir un arī paliks ātrākais un izveicīgākais variants, kā var pārvietoties pa ceļiem. Bet jau modeļa izvēle būs atkarīga no Jūsu braukšanas veida: vai ir vēlme vienīgi izbraukt pa tuvāko parku un promenādi izklaides pēc, vai arī Jūs vairāk aizrauj triki un ātrums!

Ieskaties piedāvājumā – https://hokejapasaule.lv/lv_lv/inline/skritulslidas

Skrituļslidas un to variācijas

Pirms pirkt skrituļslidas ir jāizprot, kādā veidā tās tiek iedalītas. Turklāt šeit nemaz netiek runāts vien par to, kad ir skrituļslidas sievietēm, vīriešiem vai arī bērnu skrituļslidas. Tiek izlaistas, kā piemēram, skrienamās skrituļslidas, kas domātas profesionāliem sportistiem, jo ir pietiekami piemērotas braukšanai ar lielu ātrumu, dažādām sacensībām vai cita veida sportam. Labākās skrituļslidas iesācējiem ir skrituļslidas priekš fitnesa. Tās izvēlās pārsvarā iesācēji, jo tie ir ērti un droši izmantošanā, taču neparocīgi sporta veidiem, kur vajadzīgs ātrums. Tas ir tāpēc,ka šeit ir 4 riteņi, kuru izmērs svārstās no 7.5-9 cm, kā arī tie ir ļoti mīksti. Savā pamatā bērnu skrituļslidas tad ir tieši tas pats fitnesa inventārs, kas atšķiras vienīgi ar mazu riteņu diametru. Pastāv pat ekstrēmu sporta veidu skrituļslidas, īpaši radītas priekš trikiem. Tāda veida slidām jābūt stingrām un smagām. Arī vizuāli tās izskatās ļoti masīvas un to pamata mērķis jau ir turēt cieši triku veicēja kāju. Hokejam domātās skrituļslidas vīriešiem un arī sievietēm, arī ir diezgan populāras, tādēļ ka hokejs ārpus ledus ir pieprasīts sporta veids. Šajā gadījumā zābaks ir līdzīgs hokeja slidām, bet šeit pastāv laba ventilācija, pie tam botu purngals ir aizsargāts.

Galvenie prasības, kādā veidā izvēlēties sev skrituļslidas

Pirms tam, kā tiks apmeklēts skrituļslidu veikals, apdomājiet, ar kādu tad sportu Jūs nodarbosieties. Pašā veikalā jau pievērsiet uzmanību izgatavotājam. Vairāki zināmi ražotāji ir paaugstinājuši savas cenas, protams, uz kvalitatīvu produkciju. Šeit derētu pievērst vērību drošiem ražotājiem, kā piemēram, rollerblade skrituļslidas būs lieliska izvēle, jo šeit varētu sameklēt kā skrituļslidas bērniem, un arī dažnedažādas skrituļslidas sievietēm vai vīriešiem par labām cenām. Kad Jūs tikai mācaties braukt, tad, meklējot sev skrituļslidas, vislabāk ir savu izvēli apstādināt tieši uz universālajām slidām. Un tad jau var pirkt augstas kvalitātes vai jau specializētas skrituļslidas. Vienalga, labi, ja skrituļslidu veikals nodrošina konsultācijas, kuras palīdzēs Jums izdarīt labāko izvēli.

Skrituļslidas katrai gaumei – lielā izvēles daudzveidība

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *