Sasists auto stikls – kā izlabot?

Plaisas kā arī skrāpējums uz mašīnas loga ir nevēlams pārsteigums jebkuram auto saimniekam. Remontēt, pirkt jaunu vai jau vienkārši braukt tālāk jau ir katra izvēle. Pat, gadījumā ja plaisa nemaz neapgrūtina, jau ir jāielāgo, kad tagad vai arī vēlāk pat mazākā mikroplaisa izplatīsies un tādējādi auto logu maiņa vienalga varētu būt vajadzīga. Pie tam plaisas svītra var traucēt kā arī šoferim skatu. Un tieši tas ir drošības moments, kuru nedrīkst atstāt novārtā. Un arī defekts sabojā visu auto ārējo izskatu kā arī atgādina par nepatīkamo atgadījumu. Tāpēc viennozīmīgi – vislabāk tad ir veikt auto stiklu maiņu vai vējstikla remontu un tad dzīvot bez satraukuma.

Vējstiklu maiņa – kāda ir cena un kvalitāte?

Auto stikla maiņa jau ir diezgan nopietns process, kurā tiek pielietots speciāls aprīkojums un iekārtas, un arī tādi komponenti, kas ideāli piemēroti rūpnīcas auto detaļām ģeometrijā kā arī citās īpašībās. Auto logu maiņas cena ir ietekmējama no minētajām sarežģītajām darbībām un, jo vairāk mašīnas logi atbilst oriģinālam, tajā brīdī auto stikla maiņas cena var būt uzrēķināta lielāka. Kaut gan ne vienmēr obligāta auto logu maiņa, sastopami tādi gadījumi, ka ir gana ar to, ka tiks izdarīts auto stiklu remonts. Protams, kad auto stiklu plaisu remonts izmaksu ziņā ir lētāks nekā nopietnā auto stiklu maiņa, tāpēc, kad pienāk brīdis, ka būs pamanīta šķemba vai plaisa pašā stiklā, tad ir rekomendējams momentā doties uz stikla servisu, lai tiktu cauri ar ievērojami mazākām izmaksām. Vējstikla maiņas cena standartā ir noteikta fiksētā līmenī, taču pašam auto stiklam ir dažādas izmaksas. Nenoliedzami, vienmēr labāk dot priekšroku servisam, kur auto logu remonta cena un kvalitāte ir atbilstoša.

Laba servisa, kas veic auto stiklu maiņu, priekšnosacījumi

Jebkādas darbības saistībā ar auto rosina daudz jautājumu, pārdzīvojumu vai stereotipus šoferu vidū. Automašīnas vešana tieši uz iepriekš nezināmu vietu vienmēr ir biedējoša, it sevišķi, gadījumā ja veicamais darbs saistās ar pilnu remontu vai arī auto pamata rezerves daļu nomaiņu. Arī, kad ir jau jāpasūta vienīgi auto vējstiklu maiņa, ir būtiski sameklēt drošu vietu, tādēļ, ka, šāds darbs, gadījumā ja ir izdarīts nepareizi, tas iespējams varētu radīt dažādas problēmas, tieši par kurām uzreiz nemaz nevar iedomāties. No tā, cik labi tiek aprīkota auto servisa vieta, būs atkarīgs pat tas, kādā līmenī tiks veikts remonts. Gadījumā ja uzņēmums piedāvā savus stiklus auto logu nomaiņai, būs jāpievērš vērība, ne tikai piedāvājuma apjomam, auto logu maiņas cenai, bet arī izpildīto darbu kvalitātei un arī stiklu ražotājam. Ne mazāk būtiski būs noskaidrot arī auto stiklu maiņa cenas vai, cik liela būs auto stiklu plaisu remonta cena, tām ir jābūt tādam pašam kā salonā, tā arī mājas lapā. Bez tā ieteicams izlasīt atsauksmes par Jūsu izvēlēto uzņēmumu, bet jāzina, ka jau ir veikts dažreiz ne īsti objektīvs darba vērtējums, tādēļ jāskatās uz tādu viedokli, ko atstājis klientu vairums.

Sasists auto stikls – kā izlabot?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *