ROTASLIETU NOZĪME IKDIENĀ

Lai arī rotas un juvelierizstrādājumi jau sākotnēji tika izmantoti kā sava statusa atainošanas līdzeklis, tas nav vienīgais pielietojums. Stabilās un izdevīgās dārgmetālu cenas, rotas ir padarījušas par lielisku investīcijas līdzekli. Rotaslietas izvēlas valkāt arī tādēļ, lai papildinātu savu koptēlu un imidžu kopumā. Skaistas rotaslietas rada juvelieris, kurš ir sava amata meistars un ir apguvis prasmi darboties ar dārgmetāliem un dārgakmeņiem. Prasmīgam meistaram būs pa spēkam arī rotu labošana un pielāgošana, lai juvelierizstrādājumiem piešķirtu otru elpu(izvēlies te – rotu meistars). Svarīga arī pareiza rotu kopšana, lai tās kalpotu ilgāk, nezaudētu savu formu un īpašības. To vislabāk izmantot visa veida rotaslietām. Izvēlieties tikai kvalitatīvas un prasmīgi darinātas rotas, jo tās kalpos ne tikai ilgāk, bet arī izskatīsies daudz labāk par lētu bižutēriju.

SUDRABA PRAKTISKĀS ĪPAŠĪBAS, KAS TO RADA PAR FAVORĪTU

Kaklarotas un gredzeni noteikti ir populārākie rotaslietu veidi, kādus izvēlas iegādāties klienti Latvijā. Sudrabu varētu uzskatīt par populārāko dārgmetāla veidu, kuram dod priekšroku Latvijā. Šīs līdera pozīcijas sudrabs dala ar zeltu, kas ir tik pat populārs, īpaši vecāka gadagājuma klientu vidū. Prasmīgam juvelierim būs pa spēkam tikt līdzi klientu domu lidojumiem, vēlmēm un vajadzībām, izmantojot arī ne tikai dārgakmeņus un pusdārgakmeņus, bet arī dažādus dabas dotus elementus, kuriem daudzi no mums vienkārši paietu garām, piemēram, jūras izskalotus stikliņus.

KĀ PAREIZI KOPT SUDRABA ROTAS?

Rotu kopšana un arī rotu labošana ir lielisks veids kā paildzināt savu mīļāko rotu kalpošanas laiku. Vislabāk to darīt pie prasmīgiem meistariem, kuri mācēs piešķirt rotām otru elpu un vajadzības gadījumā tās arī pārveidot. Interesanti, ka pie rotu labošanas pieder arī pakalpojums, izgatavot, piemēram, pazuduša auskara dublēšanu, kas nozīmē vienkārši jauna un tāda paša izgatavošanu. Pie pārveidošanas var minēt gredzenu samazināšanu vai pielāgošanu, kaklarotu pielāgošanu, piemēram, padarot tās īsākas. Rotas iespējams arī pārveidot, pārkausējot savas esošās un savu laiku nokalpojušās, jaunās un interesantās. Juvelieris spēs ieteikt labākos līdzekļus rūpīgai rotu kopšanai ikdienā.

ROTASLIETU NOZĪME IKDIENĀ

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *