Plastikāta logi vai alumīnija logi, kas būtu labāks?

Šodien ir vēl pieejami tik daudz dažādi logi, ka griežas galva – koka, alumīnija logi vai arī ierastie platikāta logi. Tie atšķiras savā starpā gan pēc profiliem, cik liels ir stiklojums, kas tad ietekmē siltumizolāciju. Mūslaiku tehnoloģijas ļauj mums izvēlēties logus jebkāda izgatavošanas materiāla, bez šaubām to kvalitāte tiešām būs laba, taču jau ir jāatrod pārbaudīts uzņēmums, protams, arī ir pareizi jākopj logi un durvis. Tik tiešām logi ir mājokļa daļa, kura būs pakļauta saulei, mitrumam, temperatūras iedarbībai, tāpēc logu piemeklēšanai jāpieiet nopietni.

Mājas logi kā arī to daudzveidība

Šodien jau ir atrodami tik daudz dažādi pakešu logi, ka pat varētu apmulst veicot to izvēli. Tādēļ jau ir jāsaprot ar ko tie atšķiras. Nelielās mājās parasti tiks uzstādīti tieši koka logi, tas sekmē dabisku izskatu, kas saplūst ar kopējo ainu. Parasti izmanto tieši priedi, lai izgatavot logus, bet dažreiz tiek izmantots arī ozols, kas tiešam ir pats izturīgākais materiāls. Nav noliedzams, ka, augstas kvalitātes koka logi kalpos ilgi, bet būs jāsaprot, ka tieši dotais dabiskais materiāls ir vides ietekmējams. Tādēļ jau ir daudz piedāvājumu ar dažādu aizsargapdari profilu veidā. Plastmasas jeb PVC logi jau ir lielākās daļas izvēle, tā kā tie izceļas ar savu izturību un siltumizolāciju, ilgmūžību un vienkāršu kopšanu. Pie tam tagad plastmasas logi tiešām diezgan kvalitatīvi kā arī draudzīgi videi. Bet jau alumīnija logi visbiežāk būs pielietoti sabiedriskajās ēkās vai tehnoloģiskajās rūpnīcās, tādēļ, ka viņi ir viegli kā spalviņa, bet ļoti izturīgi. Šie logi iztur pat svārstības no -50 grādiem līdz pat +50 grādiem, kā arī tie ir ugunsizturīgi, bet tiešām ļoti dārgi cenas ziņā.

Garāžu durvis vai pakešu logi – vai iespējams visu pasūtīt vienā vietā?

Pirms tam kā izvēlēties uzņēmumu, kas Jums jau veiks logu montāžu, vispirms noskaidrojiet iespējamo informāciju par piedāvātajiem logiem. Kādus tad ražotājus tie piedāvā, kā arī kāds ir šo uzņēmumu produkcijas klāsts. Standartā pakešu logi reti, kad tiek uzstādīti bez palodzes, šai produkcijai arī jābūt piedāvājumā. Ir arī uzņēmumi, kas piedāvā arī tādu lietu, kā metāla durvis, tas ir ērti, kad kopā ar logiem var pasūtīt arī durvis vienuviet. Bez pašu logu iegādes Jums varētu būt būtiska arī logu montāža, to tad vislabāk pirkt pie uzņēmuma, kas pardēva logus, jo tādējādi viņi atbildēs par savas produkcijas kvalitāti. Mēģinot atrast savus pakešu logus, pievērsiet vērību kompānijas darbības laikam, jo senāks ir uzņēmums, jo drošāk ir tos pirkt šeit.

Plastikāta logi vai alumīnija logi, kas būtu labāks?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *