Pilnīgi viss, kas tieši jāzina šodien attiecībā uz jaunumiem koriģējošo briļļu un bērnu vai pieaugušo saulesbriļļu atrašanā

Galvenais nosacījums, pērkot polarizētās vai arī optiskās saulesbrilles, jau ir ielāgot, kad viņas būtu ne tikai modes atribūts, taču arī nepieciešamā acs aizsardzība pret UV starojumu. Šo pašu var attiecināt uz parastajām brillēm acīm, kas pilda redzes uzlabošanas funkciju, taču paši briļļu rāmji jau ir vairāk kā modes izpausme. Šodienas optika nodrošina lielu dažādību, kurā būtu kā zīmolu briļļu ietvari, tā arī nezināmi briļļu ietvari un polarizētas saulesbrilles. Tajā pat brīdī pastāv pāris nianses, kas tad jāzina, mēģinot stilu un korekciju apvienot kopā vienā aksesuārā. Šīs detaļas ļoti jāievēro, ja būs iegādāti briļļu ietvari internetā.

Lasīt vairāk – https://www.ziemellatvija.lv/izglitiba/sanija-freiberga-un-martas-lane-no-valkas-novada-gust-panakumus-zimesanas-konkursa-manas-sapnu-brill-141763

Svarīgākie principi optimālāko koriģējošo briļļu veida atrašanā

Kad tiek meklēti optisko saulesbriļļu vai koriģējošo briļļu ietvari, jāpievērš uzmanība ne vienīgi stilam, bet arī formas atbilstībai briļļu lēcām, to materiālam ,kā arī daudzām cita veida niansēm. Gadījumā, ja tiek pirkti briļļu ietvari internetā, šie padomi palīdzēs Jums veikt atlasi.

1. Gadījumā, ja cilvēkam būs ievērojams “mīnuss” (sākot no mīnus četri), šajā gadījumā stikli brillēm standartā būs ar biezām malām, bet plānas to centrā. Šis apstāklis nozīmē to, kad lēcas malās ir “jāmaskē”: šajā gadījumā glītāk izskatīsies plastmasas zīmolu briļļu ietvari ar platām kājiņām.
2. Gadījumā, ja cilvēkam ir vēl liela tālredzība (no plus četri), tad lēcas būs plānas pa malām, bet biezas centrā. Šinī situācijā vislabāk atbilstoši ir noapaļoti briļļu ietvari. Saulesbrilles vai brilles ar tādām lēcām padarīt vizuāli elegantākas varētu gadījumā, ja nēsāt rāmjus ar lielu lēcu atveri, jeb brilles ar lielām lēcām.
3. “Nemanāmie” briļļu ietvari , kur tad lēcas stiprinās vien ar skrūvēm, nav rekomendējams koriģējošām brillēm, kur ir lielāks pluss vai mīnuss par 4. Variantiem ar lielu “plusu” pastāv drauds būt šķībām brillēm, bet “mīnuss” koriģējošās brilles lielās apmales dēļ pie loka līnijas, šeit var nepietikt stiprinājuma platuma.
4. Briļļu rāmji ar vienu līniju nemaz nav piemēroti mazu korekciju lēcām (+/- 0,25; 0,5; 0,75). Šis apstāklis ir saistīts ar to, kad tādos ietvaros lēcas malu līnijai tiek izveidota rieva. Gadījumā ja brilles vai saulesbrilles lēca ir plāna, to nevarēs izveidot.

Bez šaubām, bez šiem atrunātajiem ieteikumiem, briļļu rāmji var tikt pieskaņoti Jūsu sejas formai. Vislabākais laikā, kad tiek iegādāti briļļu ietvari internetā, izrunāt visu tieši ar pašu optikas salonu, tad izvēlēšanās būs izdarīta pareizi!

Mūsdienīgs optikas salons – izvēlēšanās nosacījumi

Jums vajadzīga optika Cēsīs, Bauskā, Madonā, Jēkabpilī vai citā pilsētā, bet nav nojausmas ar ko sākt atrašanu. Pirmā pamata lieta jau ir preču izvērtēšana. Lielisks optikas veikals piedāvā diezgan plašu preču izvēli, standartā jau ir ne vienīgi redzi koriģējošās brilles, taču arī slavenu zīmolu briļļu ietvari, un optiskās vai polarizētas saulesbrilles un pat vēl bērnu saulesbrilles. Uzmanīgi apskatieties klientu atsauksmes, jo daudziem klientiem jau ir bijusi pieredze un tie atspoguļo savu skatījumu uz optikas salonu. Ja Jums bija iepaticies, kāds salons Rīgā, apskatiet kas to lai zin, varbūt tam pastāv, kā piemēram, optikas veikali Liepājā vai Jelgavā. Lieli un arī zināmi uzņēmumi visbiežāk darbojas vairāku veikalu tīklā. Un protams arī internet veikals, jo šodienas digitālajā vidē klients jau ir pieradis pie tā, kad arī var tikt pasūtīti briļļu ietvari internetā, kur strādā 14 dienu atgriešanas politika.

Pilnīgi viss, kas tieši jāzina šodien attiecībā uz jaunumiem koriģējošo briļļu un bērnu vai pieaugušo saulesbriļļu atrašanā

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *