Pie kā drukāt uzlīmes reklāmas vajadzībām?

Šobrīd uzlīmju druka jau ir diezgan pieprasīts drukas pakalpojums. Šo izstrādājumu izgatavošanas skaits sasniedz miljonus, pie tam šeit iespējams teikt, ka tieši tas jau ir viens no pamata izdruku veidiem, ko izmanto biznesā. Viennozīmīgi tā joma, kur varētu būt izmantotas apaļas uzlīmes vai arī cita veida tomēr ir ļoti plaša. Tās novieto uz pārtiku, alkohola, farmaceitiskiem izstrādājumiem, parfimērijas, un dažādu citu izstrādājumu taras. Bez šaubām, arī tie uzņēmumi, kuri neko neražo, bieži izvēlās tieši pasūtīt personalizētas uzlīmes, lai tādā veidā padarīt dāvanas īpašas, kā piemēram, ja tās domātas partneriem biznesā.

Uzzināt vairāk – https://budgetprint.lv/veikals/uzlimes/

Uzlīmju ražošanas specifika

Pirms būs sūtītas, piemēram, apaļas uzlīmes vai mēģināts noskaidrot cenu, būtu jāsaprot kādi tieši drukāšanas veidi ir un tad ar ko tie atšķiras.
• Flexo druka vai arī fleksogrāfija. Tieši šī metode ir piemērota, kad, pielietojot automātisko iepakojumu, svarīga liela uzlīmju aprite. Formu daudzveidība un spilgts attēls, reljefs un lakošana – dažādu tehniku lietošanas rezultātā var sasniegt augstas kvalitātes uzlīmes.
• Ofseta druka. Šeit uzlīmju druka pielieto pašlīmējošos papīru. Gadījumā ja būtu nepieciešams iepakojums vai sienas uzlīmes, vajag pasūtīt uzlīmes, kuras būtu liela izmēra un taisītas izmantojot ofseta metodi.
• Digitālā druka. Šajā gadījumā uzlīmju druka, cena – viss ir līdzsvarots, tieši šis ir izdevīgi mazām tirāžām. Taču, drukājot uz digitālās preses, uzlīmes saķere nedaudz mazinās.
• Lielāka formāta uzlīmju druka mūsdienās ir populārs variants. Šīs metodes īpašas priekšrocības jau ir šķīdinātāju, kā arī izturīgu tintes pielietošana, protams, arī robošana bez šuvēm. Pastāv iespēja izgriezt apaļas uzlīmes bez to drukāšanas.
• Sietspiede ir sava veida īpatnēja metode, kura sniedz iespēju izdrukāt produktu, pielietojot sudraba un zelta krāsas. Metalizētas uzlīmes rotās visus suvenīrus. Tātad, lai pagatavotu lieliskas, pārdomātas uzlīmes, ir nepieciešama pašlīmējoša plēve.
Tagad zinot, kādā veidā parasti tiek taisītas personalizētas uzlīmes, jau var izvēlēties sev atbilstošāko variāciju un izdarīt sev uzlīmju pasūtīšanu.

Kur tad varētu būt pasūtītas personalizētas uzlīmes?

Viens no galvenajiem jautājumiem, kas būtu jāuzdod sev, ir tieši tas, ar ko vēlaties darboties – ar parastu starpnieku, mārketinga aģentūru vai arī ar pašu drukāšanas firmu. Kā piemēram, ievērojama tipogrāfija ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi liecina par to, kad klienta pasūtījums, kā arī vēlēšanās būs sadzirdētas, un, ekonomējot līdzekļus, tiks sameklēts labākais variants priekš Jums, kur pati uzlīmju druka, cena un piegāde tiks tik labi saplānota, ka Jūs būsiet apmierināts. Mēģiniet lasīt vairāk informācijas par pašu kompāniju, lasiet atsauksmes online vidē no klientiem. Kad drukas pasūtījums ir neparasts un sarežģīts, šajā gadījumā labāk sazināties ar drukas veikalu un, protams, apspriest detaļas ar konsultantiem.

Pie kā drukāt uzlīmes reklāmas vajadzībām?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *