Pārdomāts remonts mājoklī – atbilstošu apdares materiālu pasūtīšana pie droša pārdevēja

Dzīvokļa remontdarbi ir laikietilpīgs un dārgs prieks. To negribēsies veikt atkārtoti. Tas būs īstenojams, ja apdares darbiem izvēlaties “izturīgus” apdares materiālus – tādus, kuriem nekaitēs netīrumi, nokrituši trauki, mājdzīvnieku atstātās pēdas vai bieža tīrīšana. Bez šaubām, uzsākot remontdarbus, ikviens savā fantāzijā jau redz to bildi, kam beigās būtu jāsanāk. Taču, lai arī tieši tas tā ir, nepietiks tikai ar saskanīgu materiālu atlasi un remonta piederumiem. Sienu segums ir jāizvēlas, ievērojot telpas īpašības(skatīt šeit – https://interior.reaton.lv/noderigi/gridas-flizes/). Kam tad jāpievērš pastiprināta uzmanība, izvēloties materiālus apdarei un santehniku? Kādos veikalos šo visu var nopirkt? Centīsimies noskaidrot tālāk rakstā.

Kā izvēlēties materiālus remontam?

Pats no labāk pazīstamākajiem materiāliem tomēr ir flīzes. Tās var būt no keramikas, mozaīkas, stikla vai arī akmens. Krāsu dažādība Jūs arī spēs pārsteigt. Dažādības dēļ tās izmanto ne vien vannas istabā, taču vēl pārējās vietās. Flīzes tomēr ir izturīgas un pienācīgi iztur ķīmiskās vielas. Pazīstams apdares materiāls ir dabīgais parkets. Protams, tas ir kaprīzs, taču kopā ar pienācīgu aprūpi kalpos ilgstošu laiku. Parketa dēļi nevar panest mitruma un temperatūras svārstības, nav izturīgs pret ūdeni, kā arī agresīvām ķīmiskām vielām. Standartā parkets netiek likts vannas istabās, virtuvēs un priekštelpās – tur tas ātrāk nolietosies. Bet guļamistabām, dzīvojamajai istabai, kā arī bērnu istabām parkets būtu piemērota opcija: patīkami pieskarties, slāpē skaņas, kā arī ir videi draudzīgs. Lamināts ir labākā parketa aizstāšanas opcija, šis materiāls ir silt, bet daudz mazāk kaprīzs, turklāt tas ir pieejamāks cenas ziņā. Šodien ir uzlabots tāds materiāls, kā linolejs – tas palika spēcīgāks un vēl daudzveidīgāks. Turklāt labs linolejs ir daudzgadīgs un vēl mūsdienīgs risinājums, turklāt to iespējams ieklāt pašu spēkiem. Sienu apdarē var izvēlēties ne vienīgi tapetes, taču arī flīzes kā alternatīvu. Ja skatīt tapetes, šeit iespēja izvērsties ne tikai dizainos, bet arī izgatavošanas materiālu ziņā ir liela. Arī santehnika pieder tieši pie materiāliem priekš apdares. Kvalitatīvi jaucējkrāni, dušas iekārtas, tualetes podi tomēr ir neaizstājama lieta. Tagad tas viss jau ir uzlabots, tādējādi vislabāk izvēlēties modernas versijas, tā kā tas palīdz taupīt ūdens patēriņu un arī atvieglo kopšanu.

Kas tieši izlīdzēs jau ar remontdarbu neskaidrībām?

Kad Jums ir ieskats jau par to kādi tieši materiāli eksistē, bet nemaz nav skaidrs, kādi materiāli būtu piemērotākie tieši jūsu situācijā, šajā gadījumā vislabākais variants būs griezties specializētā interjera veikalā, kurā būs ne tikai materiālu piedāvājums, bet gan labi speciālisti, kas palīdzēs piemeklēšanā un arī sniegs savas rekomendācijas. Nenoliedzami, materiālus var iegādāties interneta vietnē, taču šeit Jūs nesaņemsiet tik izsmeļošu risinājumu, piemēram, kā tiekoties klātienē. Tādēļ vienmēr pārbaudiet rekomendācijas tieši par atrasto veikalu, bet savu izvēli vislabāk veikt būtu klātienē. Drošs apdares materiālu un interjera veikals atšķiras ar tām lietām, kad šeit strādā tāda veida speciālisti, kuri spēs dot ieteikumus pat stila veidošanā un arī vairāku materiālu apvienošanā. Vajadzētu arī vērst īpašu uzmanību pārstāvētajiem ražotājiem, tā kā arī pie pazīstamajiem pārstāvjiem iespējams atrast izmaksu ziņā adekvātus apdares materiālus, tajā pat brīdī kvalitāte būs tas, par ko Jūs nenožēlosiet. Pats galvenais ieteikums – jautājiet. Profesionāli speciālisti būs tiešām ieinteresēti labā apkalpošanā, ka arī noderīgu padomu došanā.

Pārdomāts remonts mājoklī – atbilstošu apdares materiālu pasūtīšana pie droša pārdevēja

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *