Logu montāža dažādiem logu tipiem, kā iegūt vislabāko variantu?

Vissvarīgākais mūsu platuma grādos ir siltuma saglabāšana. Bet tie īpašnieki, kam jau ir zemas kvalitātes logi, ļoti labi zina, kāda tieši problēma iestājas ziemā. Aukstums vai vējš, kas iekļūst mājā, bez šaubām traucēs tiem cilvēkiem, kas ir ekonomējuši, tad, kad tika pasūtīti nekvalitatīvi pakešu logi vai lēta logu montāža. Pareizi uzlikti un bez šaubām kvalitatīvi pvc logi nodrošina labu siltumizolāciju, kā piemēram, ja laukā jau ir mīnus pieci grādi, temperatūra pie loga majas iekšienē nebūs zem plus divdesmit grādi. Savukart vasarā labi logi varētu pasargāt dzīvokli no karstuma un pārāk spilgtas saules. Nav svarīgi, vai Jums būs koka logi vai alumīnija, galvenais parasti ir produkta kvalitāte un pareiza pašu logu montāža.

Uzzini vairāk – http://logunams.lv/pvc-durvis/

Dažādie logi un logu montaža, vai tiešām būs starpība, kādi tieši tie ir?

Šodien pakešu logi atšķiras savā starpā ne tikai pēc to materiāla. Nav noliedzams, ka jau ir svarīgi, kādi tieši logi tiks nopirkti, jo piemēram, koka logi ir pievilcīgi un ekoloģiski, bet dārgi kā arī prasa lielu kopšanu. Alumīnija logi jau būs izdevīgāks veids un šeit logu montāža ir viegla, taču šie logi slikti aiztur siltumu. Savukārt, plastikāta logi jau ir vislabākais variants, kā cenas ziņā, tā arī kvalitātes ziņā, taču vienmēr der izvēlēties trīskāršus vai divkāršus logus, lai tie labi pildītu savas funkcijas. Tas nav vienīgais iedalījums un jebkura veida logi iedalās pēc formas, apjoma, atvēršanas veida. Ir divdaļīgi un trīsdaļīgi logi, kas tad ir komfortabli, jo, mēģinot izvēdināt istabu, nemaz nav jāver viss logs tikai tā daļa. Protams, laikā kad ir iegādāti logi, jāpiemeklē piemērotas palodzes, jo tas ir viens vesels.

Logi, palodzes vai garāžu vārti, kur tad drīkst nopirkt?

Kad tiek būvēta māja, Jūs interesē ne tikai parastie vai jumta logi un pašas palodzes, taču Jūs gribēsiet pasūtīt labas metāla durvis, kā arī, tā kā tā ir māja, būs nepieciešami izturīgi garāžu vārti. Un cik labi, kad tas viss pieejams pie viena ražotāja ar labu reputāciju. Mūsdienu interneta pasaulē jebkas ir pieejams tiešsaistē, tādēļ, pirms tiek pasūtīti logi vai pat metāla durvis, vispirms aplūkojiet atsauksmes, tā kā kvalitatīvi logi būs mājas siltuma un drošības garants. Kvalitatīvas metāla durvis vai arī garāžu vārti arī nodrošina šo aizsardzības funkciju, tāpēc šeit neiet runa par ekonomiju.

Logu montāža dažādiem logu tipiem, kā iegūt vislabāko variantu?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *