Labākie kamīni mājas apkurei

Kamīni pielāgoti tiem, kas vēlas ātri un elementāri uzsildīt telpu, pietam tumšos vakaros patīkama nodarbe ir skatīšanās kamīna liesmās. Kamīnkrāsnis var izmantot, lai gatavotu ēdienu, jo siltums no tām izdalās ļoti pakāpeniski.

Turpretim stūra kamīni lieliski iederēsies arī pavisam mazā telpā, tādēļ varēsiet izstrādāt interjeru, kā vien vēlaties. Ekonomisks un vienkāršs izvēles variants ir modernie granulu kamīni, taču iegaumējiet, ka atsevišķiem kamīniem vajadzīgi režģi kurināmajam. Somijā radītās krāsnis pārsteidz ne tikai ar dizainu, bet arī maksimālu drošību un dažādiem ekoloģiskiem risinājumiem. Uzzināt vairāk šeit!

Inovatīvas krāsnis pirtīm

Pirts krāsnis tagad ir ērtākas, turklāt tām visām ir vajadzīgās tvertnes akmeņiem. Piedāvātās malkas krāsnis ir ļoti vienkāršas, turklāt inovatīvo tehnoloģiju risinājumi garantē, ka kurināmais izdeg līdz beigām. Konkrēti “melnajām” pirtīm labākai siltuma noturēšanai tiek pielāgota arī krāsns apdare, izraugoties vērtīgo ziepjakmeni. Kopumā šīs krāsnis izskatās moderni, turklāt Jūs varat izraudzīties atbilstošas durtiņas. Pirtī Jūs jutīsieties vēl labāk kā varat iedomāties, jo gaiss telpā būs ļoti patīkams un nebūs ilgi jāgaida, lai tā uzsiltu līdz nepieciešamajiem grādiem.

Modernas plītis praktiskiem cilvēkiem

Plītis iederas dažādās telpās, taču, lai izvēlētos sev piemērotāko, jāņem vērā tas, cik lielu platību tā apsilda. Bet, piemēram, plītis ar ietilpīgu cepeškrāsni ir krietni praktiskākas, jo nav vajadzīgas divas atsevišķas iekārtas, lai pilnvērtīgi sildītu māju un gatavotu ēst. Plītīm ir drošas un tiešām stingras čuguna durtiņas, tādēļ nebūs jāraizējas par to, ka neliela dzirkstele varētu trāpīt uz grīdas. Nepārspējamā ziepjakmens apdare ir tiešām iecienīta, jo tai nekaitē ķīmiskie līdzekļi, kā arī ūdens un daudzas citas ārējās ietekmes, tāpēc iegādātā plīts vēl ilgi būs kā jauna.

Labākie kamīni mājas apkurei

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *