KRĒSLU UN GALDU ĪRE PASĀKUMIEM – ĪSS CEĻVEDIS, KAM PIEVĒRST UZMANĪBU

Kāzas, koncerti, labdarības pasākumi vai korporatīvi – lai vai kāds pasākums jums ir jāorganizē, bez krēsliem un galdiem tajā nevarēs iztikt. Kā rīkoties, ja esat atradis lieliskas telpas, taču tajās nav ne galdu, ne krēslu?

Te gudrākais atrisinājums būs mēbeļu noma, kas sagādās nepieciešamās mēbeles īstajā daudzumā, sākot no galdu  un banketu krēslu noma, beidzot ar garderobes statīvu nomu. Dizainakresli.lv piedāvā iznomāt skaistus un izturīgus krēslus un galdus, lai jūsu pasākums ciemiņiem paliktu atmiņā ar ko citu nevis ar neērtu sēdēšanu.

Dizainakresli.lv piedāvājumā nomai ir trīs veida galdi. Jums vajadzētu apskatīt “West” modeli, kam ir kuram ir interesanti izliektas metāla kājas, modeli “Arthur”, kas noderēs banketiem, un kičīgo stāvgaldu “Moriss”, kas ir apaļš un stāv uz vienas lielas, stabilas kājas.

Ja organizējat konferenci, tad  lielākā uzmanība jāpievērš krēsliem nevis galdiem. Gan bērniem, gan pieaugušajiem ar laiku paliek grūti ilgstoši nosēdēt uz vietas, tomēr konferencēs tieši to nākas darīt, tāpēc vēl jo nozīmīgāk ir izvēlēties labākos krēslu, kas, no vienas puses, ir komfortabli, bet, no otras puses, neiemidzina jūsu uzmanību.

Dizainakresli.lv piedāvā 6 veidu krēslu nomu, un tas ir pietiekami daudz, lai atrastu vajadzīgo, bet nav pārāk daudz, lai neapmulstu no izvēles. Kā īpaša priekšrocība šiem krēsliem ir gudrais dizains, kas nodrošina ne tikai to, ka šie krēsli ir ļoti viegli, bet arī to, ka tie ir ļoti kompakti saliekami kopā ērtākai pārvietošanai.

Cik apjomīgu pasākumu esat izdomājis realizēt? Vai grandiozas kāzas ar visiem draugiem un radiem? Varbūt konferenci divsimt dalībniekiem? Lai vai kāda būtu situācija, dizainakresli.lv visticamākais spēs izpildīt jūsu prasības, jo, piemēram, vienas kolekcijas krēsli pieejami pat 250 eksemplāros.

Galdu īre svinīgiem pasākumiem vai krēslu īre konferencēm nav vienīgās no mēbelēm, kas vajadzīgas, jo nereti neiztikt arī bez garderobes nomas vai vismaz garderobes statīva nomas. Dzīvojot klimata joslā, kur laika apstākļi mainās salīdzinoši bieži un negaidīti, būs ļoti neveikli, ja, viesiem ierodoties, izrādīsies, ka nav kur atstāt ne mēteļus, ne lietussargus. Arī šajā jautājumā vērsieties pēc padoma pie uzņēmuma dizainakresli.lv gudrajiem darbiniekiem – viņi palīdzēs atrast optimālo risinājumu garderobes daļai, kas būs funkcionāla, taču neaizņems daudz vietas. Kopīgiem spēkiem jums izdosies labākais pasākums!

 

KRĒSLU UN GALDU ĪRE PASĀKUMIEM – ĪSS CEĻVEDIS, KAM PIEVĒRST UZMANĪBU

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *