KĀ KOREKTI TAISĪT CV UN MOTIVĀCIJAS VĒSTULES?

CV online rakstīšanas paraugi ir ļoti pieprasīti. Bez darba mūsdienās neiztikt, jo dzīvojam ekonomiski dinamiskā pasaulē, kad nepieciešams maksāt pat par pašu minimumu. Daudziem šķiet, ka pēc iespējas bagātīgāks CV, nodrošinās lielākas iespējas izturēt atlasi uz konkrēto vakanci, taču, tā nebūt nav. Vakancei atbilstoša informācija par kandidātu pasaka daudz vairāk un nostāda viņu pozitīvā gaismā. Sociālie tīkli, nodarbinātības aģentūras, darbā iekārtošanas biroji, darba devēju mājaslapas – šīs ir tikai dažas no vietām, kur meklēt darba piedāvājumus. Kandidāta motivācijas vēstule un CV ir normāla prasība darba devēju vidū(spied te – https://www.cvmarket.lv/logistika-noliktavas-transports-darba-piedavajumi-21). Tas ir vieglākais veids, kā darba devējam pārliecināties par kandidāta kompetenci.

KAS IR JĀRAKSTA MOTIVĀCIJAS VĒSTULĒS?

Ir nozares, kurās motivācijas vēstuļu jēga netiek līdz galam izprasta un līdzīgi ir arī ar CV. Šādā veidā darba devējs pārliecinās par kandidāta nopietnību darba veikšanas sakarā. Dažādi paraugi kā pareizi aizpildīt dokumentus ir atrodami interneta plašumos, un, kas ir pats labākais, vairākās valodās. Ja korekti tiek izpildīti visi darba devēja lūgumi, automātiski palielinās iespējamība, ka tiksiet uzaicināts uz pārrunu otro kārtu.

KAS JĀŅEM VĒRĀ MEKLĒJOT DARBU ĀRZEMĒS?

Populāra kategorija darba meklētāju un darba devēju ikdienā ir darbs ārzemēs. Ļoti daudzi jaunieši izvēlas sezonas darbu ārzemēs, kas palīdz nopelnīt vairāk kā pie mums, iekrāt, iegūt jaunus draugus un iespējas. Informāciju par darba devējiem un vakancēm no visas pasaules, var iegūt tik pat vienkārši kā atsauksmes par tām. Online dzīlēs ir iespējams atrast informāciju pr visu – vakanci, darba devēju, aģentūru, kas palīdz dokumentu kārtošanā, dzīvošanas iespējām un daudz ko citu. Dokumentus, kas vajadzīgi, lai iekārtotos darbā ārzemēs, palīdz nokārtot gan valsts aģentūras, gan privātas. Strādāšana ārzemēs, kaut vai sezonas darbos, ir lielisks veids kā iegūt pieredzi un arī papildus nopelnīt.

KĀ KOREKTI TAISĪT CV UN MOTIVĀCIJAS VĒSTULES?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *