KĀ IZVĒLĒTIES LOGUS SAVAM MĀJOKLIM?

Māja bez logiem nav iedomājama, tādēļ to izvēle ir vitāli svarīga komforta un funkcionalitātes nodrošināšanai ēkā. Mūsdienu tehnloģiskās iespējas nodrošina iespēju logus pielāgot mājai, nevis otrādi.

Logus iedala trīs kategorijās, kas dalās pēc o izgatavošanas materiāla – pvc logi un durvis, koka logi un alumīnija logi. Pareiza un kvalitatīva logu iebūvēšanai ir ne tikai kosmētisks efekts, bet noteikti arī funkcionāls, jo tiek nodrošināta pareiza ventilācija un siltuma, kā arī skaņas izolācija.

KUR IEGĀDĀTIES PLASTMASAS LOGUS?
PVC jeb plastmasas logi ir viena no populārākajām izvēlēm starp klientiem, kad ir nepieciešams vienoties ar būvnieku par logu izveidi. PVC logu popularitāte Latvijā ir relatīvi jauna izvēle, tos būvniecībā izmanto vien aptuveni 20 gadus, taču tā ir kļuvusi par populārāko izvēli starp klientiem un redzama teju katrā mājoklī. PVC logi ir pieejami dažādos izmēros un formās, pielāgojami klienta vēlmēm un telpas vajadzībām. Liela loma ir arī piemērotai un atbilstošai furnitūrai.

KUR IEGĀDĀTIES KOKA LOGUS?
Lai arī divtūkstoš gadu sākumā plastmasas logi sāka slavas gājienu Latvijā, koka logi nav palikuši aizmirstībā, pie tam, tie sāk palēnām atgriezties un lieliski iekļaujas mūsdienu interjēra dizainā un arhitektūrā. Koka logi, kas neskaitāmus gadsimtus ir kalpojuši jebkurā celtnē jebkurā pasaules malā, straujiem soļiem ir panākuši citu logu veidu popularitāti un nodrošina tādas pašas siltuma un skaņas izolācijas iespējas mājoklī. Tie ir pieejam dažādās formās un izmēros, kā arī funkciju ziņā nebūt neatpaliek no PVC vai alumīnija logiem, turklāt, nevar nepieminēt plašo krāsu gammu, kādā ir iespējams logus nokrāsot!

ALUMĪNIJA LOGI.
Ne tik populāra un izplatīta, taču klientu pieprasīta ir arī alumīnija logu un durvju sistēmu ierīkošana mājoklī. Šis materiāls nodrošina augstu siltuma un skaņas izolāciju. Sāktonēji šķiet, ka šie logi ir plāni un neizturīgi, taču papildus visām skaņas un siltuma izolācijas ekstrām, tie ir arī ugunsdroši. Tie ir pieejami dažādos izmēros un formās.

KĀ IZVĒLĒTIES LOGUS SAVAM MĀJOKLIM?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *