Jebkuras automašīnas logu remonts šodien

Auto vējstikli sargā salonu tieši no nokrišņiem, spilgtas saules, maziem akmeņiem vai smiltīm. Pastāvīgās ārējās vides faktoru negatīvās ietekmes dēļ, ejot laikam rodas dažādi auto bojājumi, un tad, var būt, nāksies veikt tādu lietu kā vējstiklu maiņa. Bez šaubām mašīnas aerodinamika vienmēr būs vējstikla ietekmējama, kas, savukārt, ievērojami ietekmē degvielas patēriņu kā arī mašīnas ātrumu. Auto stiklu maiņa automašīnās ir nepieciešama, brīdī, kad parādās plaisas, kas laikam ejot tikai palielinās, tādējādi padarot paša auto braukšanu apgrūtinātu vai pat neiespējamu. Bez tam vējstiklu remonts vai maiņa jau ir nepieciešama arī pēc ilgstošas lietošanas, tad, kad uz auto parādās aizvien jauni skrāpējumi no akmentiņiem vai smiltīm vai arī priekšējā stikla slotiņu pastāvīgas lietošanas.

Vējstiklu maiņa, kāda ir cena un kvalitāte?

Pārsvarā autobraucēji saskaras ar situāciju, ka viņi paši nevar izprast, kas tad tieši tiem ir labāks variants – auto logu maiņa vai arī auto stiklu remonts. Turklāt visiem ir skaidrs, ka auto stiklu remonts cenas attiecībā tomēr ir daudz pievilcīgāks kā jaunu vējstiklu maiņa. Bet ir jāsaprot, kad būtu vajadzīgs tikai auto stiklu plaisu remonts, bet kad jau nepieciešams pasūtīt auto logu nomaiņu uz jauniem. Parasti pēc ekspertu ieteikumiem, visa vējstiklu maiņa būtu obligāta, brīdī, kad plaisas garums tieši uz stikla virsmas tomēr ir garāks tieši par 15,7 cm. Auto stiklu maiņa ir arī būtiska, ja stikla šķembas diametrs ir lielāks par 0,5 – 1,0 cm. Jāatzīmē arī tas, ka tieši auto stiklu maiņa būtu vajadzīga arī tādā brīdī, ja logs jau ir sabojāts vadītāja redzeslokā. Pie tam nomaiņa jāveic arī tajā brīdī, kad šo šķembu vai plaisu apmēri arī ir mazāki par iepriekšminētajiem kritērijiem, taču plaisa ir autovadītāja acu līmenī. Tad, kad jau ir vajadzīgs veikt vējstikla remonts izmaksas būs atkarīgas no materiāliem un veltītā darbu apjoma, savukārt priekšējā stikla maiņas cena jau būs atkarīga no tā stikla, kas tiek mainīts.

Nepieciešama vējstiklu maiņa – pie kā vērsties?

Auto stikla maiņa būs sarežģīts uzdevums, kuram pie tam ir jābūt pienācīgā kvalitātē, jo savādāk šis process var radīt bojājumus auto salonam, dažādu vadu darbībai kā arī palielina automašīnas korozijas parādīšanos. Tāpēc jautājums, kur tiks veikta Jūsu auto vējstiklu maiņa, ir ļoti būtisks. Šī pakalpojuma centra profesionalitātei jābūt augstākajā darbības līmenī. Vējstikla maiņas kvalitāte pārsvarā būs atkarīga no uzņēmuma aprīkojuma kvalitātes un līmeņa, tāpēc, meklējot servisa centru, vispirms apskatieties kā izskatās servisa iekšienē. Vēl viens moments, kur vajadzētu pievērst padziļinātu uzmanību, būs remonta vietas spodrība. Auto logu maiņa tomēr ir smalks darbu kopums, kurā vajadzīga augsta ražošanas kultūra un tīra telpa. Nākamais ir vēl jāpaskatās auto logu maiņai sniegto stiklu klāstu. Ir svarīgi, lai ne tikai vējstikla maiņas cena ir pieņemama, bet arī, lai tiktu uzstādīti kvalitatīvi logi. Ja servisa uzņēmums neievieš šaubas, jāpieiet pie vējstikla maiņas cenas izpētes. Auto stikla maiņas cena servisa mājas lapā jābūt tādam pašām, kā piem., pa telefonu minētām. Pie tam, uzzinot, piem., vējstiklu maiņas cenu, neaizmirstiet uzzināt, par ko konkrēti minētā cena būs samaksāta.

Jebkuras automašīnas logu remonts šodien

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *