Iegūt tiesības motocikla vadīšanai

Lai varētu iegūt tiesības patstāvīgi vadīt jebkāda veida izvēlēto transportlīdzekli, Jums būs nepieciešama arī autoskola. Nesteidzīgi izraudzītā auto skola garantēs, ka autovadītājs būs par sevi pārliecināts, spēs izpildīt grūtākos manevrus un kustības un viennozīmīgi jutīsies tiešām droši pat intensīvā satiksmē pilsētās. Īsāk sakot, autoskolas galvenais uzdevums ir spēt nodrošināt pietiekami labas apmācības ar vislabākajiem ekspertiem, lai tiktu veiksmīgi apgūta visa vajadzīgā teorija un arī praktiskās iemaņas un prasmes. Pēc teorijas pilnīgas apmācības un braukšanas reizēm jebkuram jāveic autoskolas eksāmens, lai apliecinātu savas iemaņas. Patiesībā CSDD eksāmens ir gandrīz identisks, tomēr ir atsevišķi elementi, kā piemēram, Jūsu patstāvīga auto vadīšana bez komandām, ko autoskola neliek veikt pārbaudījuma ietvaros. Autoskola Rīgā ir patiešām iecienīta, jo tā vienlaicīgi ir arī populāra motoskola, kas mūsdienās ir noderīga arvien lielākam skaitam cilvēku. Pašā sākumā jāielāgo, ka šo īpašo vadītāja apliecību varēsiet censties iegūt vien tad, ja būsiet nokārtojis B kategorijas autovadītāja pārbaudījumus.

Izbaudiet adrenalīnu, vadot motociklus

Attiecīgi tiek izplānots arī konkrētais CSN tests, balstoties uz to, kādas kategorijas vadītāja apliecību mēģināsiet nokārtot. Vienmēr paši galvenie jautājumi cieši saistīti ar pirmo palīdzību, manevru veikšanas secību un citām nozīmīgām dzīves situācijām. Ja interesē A kategorija autoskolā, tas uzreiz nozīmē, ka Jūs apmācīs pieredzējuši braukšanas instruktori, kuru specialitāte ir tieši motocikli. Šīs kategorijas lielākā īpatnība ir tā, ka apmācības ir iespējams sākt tikai no 22 gadiem, taču pašu apliecību varat iegūt no 24 gadu vecuma. Pati lielākā atšķirība pašā braukšanas testā būtu tā, ka Jums jāmāk kontrolēt un noturēt noteikto motociklu pat nelielā ātrumā. Pilnīgi visiem ir iespēja saņemt A1 kategorijas apliecību, kas atļauj vadīt ne tik jaudīgus motociklus, bez tam to reāli iespējams darīt no 16 gadu vecuma.

Vadītāja apliecība automašīnai

Lai spētu apmierināt visu cilvēku prasības, tiek nodrošinātas arī citas vērtīgas kategorijas. C kategorija paredzēta interesentiem no 21 gada, kuri vēlas vadīt auto, kuru masa būtiski pārsniedz 3,5t. Jums vistuvākā noteikti būs B kategorija, kurā tiesības iegūst no 18 gadiem, lai vadītu dažādus vieglos auto līdz 3,5t. Ja gadījumā vēlaties patstāvīgi vadīt kvadraciklu, kura maksimālais ātrums ir tieši 45km/h, Jums uzreiz jāskatās, ko spēj piedāvāt B1 kategorija. Toties C1 kategorija atļauj kārtot eksāmenus no 18 gadiem, pēc tam ir iespējams vadīt auto, kuru pilna masa ir iekļauta intervālā no 3,5 līdz pat 7,5t.

Iegūt tiesības motocikla vadīšanai

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *