DURVJU ATVĒRŠANAS PAKALPOJUMI RĪGĀ

Aizmirstas atslēgas vai nolūzusi pati slēdzene ir viena no nepatīkamākajām lietām, kas var atgadīties un, kā par spīti, tas vienmēr notiek visnepiemērotākajā brīdī. Šādos gadījumos ir iespējams izsaukt SOS atslēdznieku, kas palīdzēs nelaimē, un pēc izsaukumu biežuma varam apgalvot, ka pakalpojums ir pieprasīts. Klientu ērtībām pieteikumus ir iespējams nosūtīt dažādās saziņas platformās, piemēram, WhatsApp, kur nosūtot attēlu, ir iespējams vieglāk piemeklēt nepieciešamos risinājumus durvju atvēršanai. Pēc problēmas apraksta tiks paziņota cena un meistars drīz vien būs klāt. Pakalpojums ir pieejams visiem izsaukumiem Rīgā un 50 kilometrus ap to, skatīt vairāk tālāk.

ĀTRS UN ĒRTS DURVJU ATVĒRŠANAS PAKALPOJUMS RĪGĀ UN PIERĪGĀ

SOS atslēdznieks būs dzīvības glābējs vistiešākajā nozīmē tajās reizēs, kad automašīnas durvis ir aizcirtušās, bet iekšā ir palikuši bērni vai dzīvnieki. Automašīnas bagāžnieku atvēršanas pakalpojums arī ietilpst sos atslēdznieka piedāvātajos pakalpojumos. Šādi iespējams atvērt arī centrālās elektroniskās atslēgas. Tiek garantēta simtprocentīga atvēršana un iepriekš nosauktā cena par pakalpojumu netiks pēkšņi mainīta. Netrūkst slēdzenes, kas tiek veidotas no plāna metāla, attiecīgi palielinot risku to nolauzt bez jebkādām problēmām un lielas piepūles. Pat visnelielākā slodze šādām atslēgām var būt liktenīga. Šāda situācija var rasties arī automašīnu atslēgām.

VAI VAR ATVĒRT SEIFU, JA PAZUDUSI ATSLĒGA?

SOS atslēgu atvēršanas pakalpojums ir paredzēts jebkāda veida slēdzenēm. SOS atslēgu mūķēšanas pakalpojumi palīdzēs arī gadījumos, kad pieder seifs, kurā glabājas vērtslietas, taču notikusi ķibele ar atslēgu, slēdzenes mehānismu vai reizēs, kad vienkārši aizmirsies kods. Noteikti nevajag mēģināt problēmu atrisināt pašu spēkiem, jo pastāv risks slēdzenis sabojāt tik tālu, ka to nevarēs atvērt pat zinoši meistari. Lai nerastos vēl lielākas problēmas un vēl lielāki izdevumi, darbiņu vajag uzticēt profesionālim un problēma tiks novērsta ātri vien.

DURVJU ATVĒRŠANAS PAKALPOJUMI RĪGĀ

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *