AR KĀDĀM IZMAKSĀM JĀRĒĶINĀS PĒRKOT KANVU?

Sienu noformējumam telpu dizainā un iekšējā apdarē, allaž ir bijusi nozīmīga loma. Ne tikai atbilstošu apdares materiālu izvēlē, bet arī dekoratīvo elementu izmantošanai pēc apdares darbu beigām.

Pēdējos gados ļoti populāra ir kļuvusi dažāda veida kanvu izvietošana mājokļos vai darba telpās. Kanva ir audums, kas uzvilkts uz koka apakšrāmja, ko ir iespējams apdrukāt un pat apgleznot. Populāri ir uz kanvām uzdrukāt dažādas sev svarīgas fotografijas un attēlus. Attēlu uz kanvas ir iespējams sadalīt dažādās mazās kanvās, tādējādi izveidojot interesantu kolāžu no izvēlētā attēla. Lai attēls no attāluma izskatītos labi, kanvu, kas izgatavota kā kolāža, ir vēlams izvietot ar 3 – 5 centimetru atstatumu. Ja vēlies uzzināt vairāk ieskaties mājas lapā!

KĀ IZGATAVO KANVU UN KĀ TO KOPJ?
Kanva nav vien apdrukāts auduma gabals uz rāmja. Katra kanva pēc apdrukas tiek apstrādāta ar speciālu laku, kas padara to vieglāk kopjamu un arī aizsargā no UV staru iedarbības, kas varētu likt attēlam izbalēt. Tas nozīmē, ka kanvai nav jāatrodas telpu tumšākajā stūrī, lai neizbalētu pie tam, tās kopšana ir ārkārtīgi vienkārša – pietiks, ja notīrīsiet to ar mīkstu drāniņu. Lai kanva uz audekla izskatītos kvalitatīvi un arī skaisti, vajadzīgs izvēlēties attēlus ar attiecīgu izšķirtspēju. Tas nepieciešams, lai apdrukai domātais attēls neizskatītos graudains, pikseļains, izstiepts vai arī kā citādāk deformēts. Apdrukai būs iespējams izmantot fotogrāfijas, kas ir izmērā no 2-50 megabaitiem. Ja jāizvēlas attēla formāti, tad vislabākie būs .jpg vai .png. Taču, tas nebūt nenozīmē, ka kanvu nav iespējams izgatavot, ja attēlam ir cits formāts vai izmērs, pie tam, šādos gadījumos lūgums sazināties ar pakalpojuma sniedzēju, lai vienotos par iespējām. Kanvas parasti tiek izveidotas vienu līdz divu darba dienu laikā.

Produkta gala cenu veido vairākas pozīcijas. Kanvas izmērs un veids būtu viens no galvenajiem rādītājiem cenas noteikšanā. Kanvas izmērs nosaka to, kāda būs sākuma cena. Ir iespējams izgatavot gan nelielus darbus, sākot ar 20×30 centimetru izmēru, gan liela izmēra drukas kanvas, līdz pat 120×180 cm. Elektroniski, veidojot pasūtījumu, būs iespējams iepazīt to, kā kanva izskatīsies un arī kādus efektus tai ir iespējams pielāgot un piemeklēt.

AR KĀDĀM IZMAKSĀM JĀRĒĶINĀS PĒRKOT KANVU?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *