Skrituļslidas sievietēm vai vīriešiem – lielā piedāvājuma dažādība

Lielai daļai no mums skrituļslidas asociējas ar patīkamu sava laika kavēšanas veidu, kas turklāt palīdz uztrenēt labu fizisko formu. Taču skrituļslidas tiek daudz lietotas pat sportā un tām pastāv diezgan daudz dažādu tipu. Eksistē ne vien skrituļslidas bērniem, taču pastāv arī atsevišķa pieaugušo kategorija. Un vēl var izdalīt sporta un izklaides skrituļslidas. Kaut gan, gadījumā ja esat cilvēks, kurš tikai vēlas izbaudīt sportisku braukšanu izklaides nolūkā, labākais variants tad ir nopirkt droša brenda preci, kā piemēram, rollerblade skrituļslidas, kas pastāv kā jaunbraucējiem, tā arī ekspertiem.

Ieskaties piedāvājumā – https://hokejapasaule.lv/lv_lv/inline/skritulslidas

Skrienošās vai arī ekstrēmās, kuras skrituļslidas būs piemērotākās tieši Jums?

Agresīva vai arī fitnes braukšana, ar lieliem vai maziem riteņiem, pastaigām, trikiem, vai arī ātrai sacensību braukšanai – tas nav pilns saraksts ar veidiem, kādas ir skrituļslidas. Nenoliedzami, jāgrupē arī tādās grupās, kā skrituļslidas bērniem, vīriešiem un skrituļslidas sievietēm. Kādas būs labākās priekš iesācēja? Piemērotākais veids ir skrituļslidas bērniem vai fitnesam domātās, to konstrukcijas līdzinās viena otrai, taču atšķirība ir izmēru tabulā. Visvairāk atškiras no citām ekstrēmālai un ātrai braukšanai domātās skrituļslidas, jo, ja triku slidas ir masīvas un smagas, tā kā priekš trikiem nepieciešams stingri turēt kāju. Savukārt skrituļslidas skriešanai atšķiras no pārējiem veidiem, vizuāli ir ar garu rāmi un liela diametra riteņiem, bet tām nav iestrādās bremzes, tādēļ sākumā šīs skrituļslidas ir grūti kontrolēt. Hokeja skrituļslidas ārēji līdzinās hokeja slidām un šeit jau ir aizsargātas vietas, kur varētu ciest sportista kāja. Kāda veida skrituļslidas izvēlēsieties, ir katra izvēle, taču labāk, ja tad ir pazīstams kāds labs skrituļslidu veikals, kurā pārdevēji sniegs Jums atbalstu.

Skrituļslidas cena vai arī kvalitāte – kas ir tas, uz ko tieši jāraugās darot savu izvēli

Tad, kad tiek apmeklēts skrituļslidu veikals, tomēr ir jāizprot uz ko tieši lūkoties, kad tiek meklētas skrituļslidas. Svarīgākais, kas tad jāskatās, ka tieši tām nepieciešams stingri aptvert kāju. Var nopirkt mazliet lielāka izmēra skrituļslidas, taču ja starpība nav lielāka par puscentimetru. Šo variantu izvēlas, gadījumā ja tiek meklētas skrituļslidas bērniem vai varbūt cilvēkiem ar tieksmi uz kāju pietūkumu. Ja divi dažādi izmēri Jums šķiet vienādi ērti, jāizvēlās to, kas ir mazāks. Priekš tam, lai būt drošiem par to, kad izmērs ir pareizs, staigājiet vai brauciet piecpadsmit līdz trīsdesmit minūtes. Tik ilgā laikā pēda aprod ar zābaku un var būt iespēja pareizi novērtēt savas sajūtas. Komforts ir pamata izvēles kritērijs. Pirms pirkt skrituļslidas obligāti jāpārliecinās, kad Jums ir ērti. Jo pat mazs diskomforts mērījuma laikā vēlāk radīs Jums sāpes. Gadījumā ja jūtaties neērti, izmēģiniet cita zīmola skrituļslidas, piemēram, rollerblade skrituļslidas. Jo atšķirīgiem brendiem ir savādāka iekšzābaka struktūra, un jau ir būtiski atrast ertākās slidas.

Skrituļslidas sievietēm vai vīriešiem – lielā piedāvājuma dažādība

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *