REKOMENDĀCIJAS AUTOSERVISA IZVĒLĒ

Ikviens mašīnas īpašnieks, atdodot savu automašīnu remontam vai apkopei, uztraucas par to vai autoserviss izpildīts labi. Patiešām, no tā, cik profesionāli tiek realizēts auto remonts, ir atkarīgs arī tā darbošanās laiks un, pats galvenais, tieši Jūsu drošība braukšanas laikā. Tad, kad tiek meklēts autoserviss Rīgā vai jebkādā citā Latvijas pilsētā, liela daļa vadās pēc cenas. Kāds cenšas atrast pakalpojumu klāstu pēc zemam cenām, cits, gluži pretēji, uzskata, ka tieši dārgāks būs labāks. Tajā pat brīdī, kas tad būtu tas galvenais uz ko tieši skatīties, neviens nezina. Te mēģinam uzzināt vairāk par to, kāds auto remonts tiek nodroš‌āts, ar ko labs auto elektriķis atšķiras no nekvalificēta, un pēc kā vadīties meklējot servisu.

Uzzini vairāk – http://www.carway.lv/lv/pakalpojumi/

Kāda tipa servisi ir atrodami?

Ikviens autoserviss Juglā vai arī citā Rīgas daļā, kā arī pārējā Latvijā iedalās 3 pamata grupās, sertificēti konkrētu marku dīleru servisi, licencēts parasts autoserviss un privāto mehāniķu pakalpojumi garāžā. Ar ko tad tie atšķiras un, kurš ir labākais variants, centīsimies uzzināt.
Oficiāls noteiktas auto markas autoserviss, tāds var būt, kā piemēram, sertificēts lexus autoserviss, viņi standartā ir noteiktas markas auto pārstāvniecības, kuru remontā specializējas. Visbiežāk tas būs mašīnas apkope ar garantiju, jo, kad, piemēram, nepieciešams auto remonts, mašīnas īpašnieks būs spiests samaksāt “labu” cenu. Protams, tāda lieta nav visos dīleru servisos, tāpēc minētais apstāklis jau ir labi jāpārbauda.
Oficiāli reģistrēts autoserviss Rīgā vai jebkur citur Latvijā, kas tieši ir reģistrēts, saskaņā ar Latvijas likumiem un tie pilnīgi jau ir atbildīgi par paveikto darbu, pat, gadījumā ja klientiem nepieciešama vien riepu montāža un balansēšana. Tāds serviss jau ir diezgan populārs, tādā servisā ir gan profesionāls automehāniķis, gan auto elektriķis, gan arī labas kvalitātes pakalpojumi. Tajā pašā brīdī darba izmaksas ir mazākas.
Privātās garāžas, kurās piedāvātais auto remonts tiks veikts neoficiāli. Bez šaubām, šajā vietā ir zemas cenas, taču šeit nav arī nekādu garantiju, kā arī atbildības par piedāvātajiem pakalpojumiem. Turklāt jaunu auto diagnostika drīzāk nebūs precīzi veikta.

Svarīgākie kritēriji, kas jāievēro izdarot servisa izvēli:
1)Tehniskais aprīkojums – bez laba aprīkojuma komplekta nemaz nav iespējama kvalitatīva auto diagnostika vai arī vienkārša riepu montāža un balansēšana. Tāpēc uzmanīgi uzziniet, kāds tieši pacēlājs vai cits inventārs var būt autoservisā, tādā, kā piemēram, sertificēts lexus autoserviss;
2)Darbinieki – Profesionāls automehāniķis būs labas kvalitātes pakalpojumu pazīme. Ja darbiniekam pat nav parastāko iemaņu vai, piemēram, tam pat smagi noteikt avārijas cēloni, labāk neriskējiet! Arī tad, ja Jums vajadzīgs auto elektriķis, jo mūsdienās jaunās mašīnas ir diezgan atkarīgas no elektronikas.
3) Auto detaļas – noskaidrojiet par palīgmateriāliem un izvēlētajām detaļām. Atcerieties, kad sliktas kvalitātes auto detaļas uzstādīšana, pēc kāda laika jau var radīt neatgriezeniskas sekas mašīnai.
Jāapzinās, kad laba autoservisa atrašana jau ir Jūsu drošība un ilga auto mūža garantija. Uzziniet paziņu rekomendācijas un izvēlieties centrus, kur ir atbildīgi par piedāvāto pakalpojumu kvalitāti.

REKOMENDĀCIJAS AUTOSERVISA IZVĒLĒ

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *