MEKLĒ STILĪGUS UN KVALITATĪVUS KRĒSLUS?

Vai kādreiz esat aizdomājušies, kas ir tās mēbeles, bez kurām nav iespējams iztikt? Viena no tādām mēbelēm pavisam noteikti ir krēsli. Krēsliem ir ne tikai funkcionāla vērtība, bet tie ir arī būtiska sastāvdaļa no interjera dizaina, kas izsaka iespaidu par cilvēku, viņa mājām un visu pārējo šajā telpā.

Neatkarīgi no tā, vai jūs esat izdomājis iekārtot savu uzņēmumu un tāpēc jums nepieciešami bāra krēsli, konferenču krēsli vai atpūtas krēsli – dizainakresli.lv neapšaubāmi ir īstā izvēle labākajam risinājumam.

Dizainakresli.lv  ir firma ar vairāk kā desmit gadu pieredzi krēslu radīšanā.

Dizainakresli.lv produkcijai ir vairāki būtiski plusi. Pirmkārt, tā ir vislabākā kvalitāte – uzņēmums garantē šo krēslu ilglaicību un nemainīgu izturību.  Otrkārt, elegance – saplākšņa krēsli ir īpaši ar elegantām, liektām līnijām un formām, kas vienmēr iederās ļoti labi un harmoniski. Treškārt, tas ir komforts, jo liekti līmētā finiera krēsli nav smagi – tie ir arī ergonomiski, jo neaizņem daudz vietas un tie ir kompakti pārvietojami. Vēl jo vairāk – šie krēsli ir gaumes etalons, jo tos ir izstrādājuši starptautiski novērtēti un atzīti dizaina profesionāļi, piemēram, Jakob Berg (Dānija),  Jakob Wagner (Dānija), O4I Design studio (Zviedrija), kā arī citi.

Ienāc – https://www.dizainakresli.lv/noma/kreslu-noma/

Kāpēc izvēlēties dizainakresli.lv piedāvātāš mēbeles? Tāpēc, ka šis ir uzņēmums ar daudzu gadu profesionālos meistarību krēslu un cita veida mēbeļu ražošanā. Kvalitāte, elegance un komforts – tās ir trīs vērtības, kas ir uzņēmuma dizainakresli.lv pamatā.

Elegance. Bez asumiem un lauztām formām – saplākšņa krēsli ir harmoniski, to līnijas ir plūstošas un maigas. Šāda veida krēsli harmonizē jebkuru telpu. Vēl jo vairāk – dizainu krēsliem ir izstrādājuši pasaules vadošie mākslas dizaineri.

Komforts – pateicoties liekti līmētā finiera tehnoloģijai, saplākšņa krēsli ir apbrīnojami viegli, tātad krēslus ir viegli pārvietot, turklāt tie veidoti tā, lai būtu ātri saliekami kopā un kompakti uzglabājami.

Lai arī dizaineri ir no ārvalstīm, paši krēsli ir ražoti tepat pie mums – Latvijā. Šis ir vērā ņemams fakts, tāpēc ka tas ietekmē gan mēbeļu piegādāšanas izmaksas un termiņu, gan iespēju tos apskatīt realitātē , kamēr pirkums vēl nav izdarīts, un nepieciešamības gadījumā saņemt konsultāciju par individuāliem pasūtījumiem.

Dažāda veida krēsliem būs arī citas nianses, kas ir būtiskas – ja plānojat iegādāties krēslus virtuvei vai bāra krēslus, tad nepieciešams atrast tādus, ko ir viegli notīrīt.

Kas ir pats svarīgākais, ko ņemt vērā, ja jums plānojat pirkt konferenču krēslus? Viennozīmīgi, ka  tās ir ērtības, kas nemainās, kad uz šiem krēsliem jāpavada ilgs laiks. Vēl viena praktiska lieta, kam ir ļoti svarīgi, vai krēslu kājiņas nebojās grīdas, kā arī jāpārliecinās, vai tie saliktā veidā

 

Ja gribat, lai krēsli kalpo ilgi un izskatītos labi, tad iesakām izvēlēties tos no ražotāja, kas atrodas šeit Latvijā, tātad ir atbildīgs savu klientu ptriekšā un gādā par personīgu attieksmi pilnīgi pret visiem klientiem. Latvija vienkārši ir pārāk maza, lai uzņēmums varētu atļauties sliktu reputāciju, kā tas gadās ar populāriem citu valstu ražotājiem, kuri nereaģē uz it kā sīkām, individuālām sūdzībām.

Uzņēmums, kas atrodas Latvijā par ikvienu savu darbu un klientu atbild ar savu labo slavu, tāpēc nešaubies, ka dizainakresli.lv savu produkciju tur visaugstākajā kvalitātes pakāpē, kā arī vienmēr rūpējas par indivdualizētu pieeju ikvienam klientam.

 

Uzticamas sadarbības partneris ir būtiska vērtība ikvienā gadījumā, kas nodrošina jau pusi no izdošanās – tas attiecas gan uz atpūtas krēsla iegādi, gan uz sava biznesa vizuālās identitātes izveidi. Izvēlies meistarīgu un gaumīgu mēbeļu ražotāju – dizainakresli.lv!

MEKLĒ STILĪGUS UN KVALITATĪVUS KRĒSLUS?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *