KUR ŅEMT PATĒRIŅA KREDĪTU UZ DAŽIEM GADIEM?

Viens no ja ne pats populārākais kredīta veids ne tikai Latvijā, bet arī visur citur pasaulē, noteikti ir ilgtermiņa aizdevums.Šāda veida aizdevumu parasti izvēlas situācijās, kad ir radušies neplānoti lieli izdevumi, taču liela apmēra finansiālas rocības nav uzreiz pieejamas. Mūsdienās patēriņa aizdevumi ir pieejami ne tikai bankās, bet arī pie interneta aizdevējiem. Der atcerēties niansi, ka pēc jaunās Eiropas Datu Regulas stāšanās spēkā, jebkuram oficiālam darījumam internetā ir nepieciešams e-paraksts, pretējā gadījumā elektroniskais dokuments nebus juridiski derīgs. Aizdevuma termiņš ir vilinošs – līdz sešiem gadiem, turklāt, maksimālā aizdevuma summa vēl vilinošāka – līdz desmit tūkstošiem eiro.

PĀRIS TŪKSTOŠU EIRO KREDĪTS DAŽU MINŪŠU LAIKĀ.
Ilgtermiņa aizdevumi varētu šķist biedējoši, jo paredz kredītsaistības uz ilgu laika posmu, taču aizdevumu vienmēr ir iespējams atmaksāt arī ātrāk. Visbiežāk ir iespējams saņemt ilgtermiņa aizdevumu sākot no 500 eiro. Šāda apmēra summu var viegli atmaksāt dažu mēnešu laikā, savukārt maksimālā aizdevuma summa ir 10 000 eiro, ko ir iespējams atmaksāt līdz pat 6 gadiem. Nevar noliegt, ka tas ir ļoti izdevīgi. Ilgtermiņa aizdevumiem tiek piemērota procentu maksa 9-35% apmērā, kas ir atšķirīga, balstoties uz aizdevuma kopsummu. Uzzināt vairāk vari mājas lapā!

KĀ UZZINĀT KREDITORA LĒMUMU PAR AIZDEVUMA PIEŠĶIRŠANU?
Ilgtermiņa aizdevums ir pieejams gan interneta vidē, gan saņemšanai uz vietas aizdevēja birojā. Lai saņemtu ilgtermiņa aizdevumu internetā, klientam ir jābūt vismaz 21 gadu vecam, to paredz likumdošana. Kad tiks pieņemts lēmums par aizdevuma piešķiršanu, aizdevējs klientu elektroniskā veidā par to informēs un aizdevuma summa tiks pārskaitīta uz klienta bankas kontu pēc līguma parakstīšanas, bet jāņem vērā, ka elektroniski piesakoties aizdevumam, tas būs jāparaksta ar e-parasktu. Labā ziņa ir tā, ka, lai saņemtu aizdevumu, nav nepieciešama ķīla, bet klientam jārēķinās, ka tiks lūgts norādīt darba vietu un tiks pārbaudīta kredītvēsture.

Kredīti ir normāla prakse gan juridisko, gan fizisko personu vidū dažādu lielāku pirkumu vai ieguldījumu veikšanai. Šādā veidā ir iespējams realizēt dažādus sen lolotus sapņus un veik neparedzētu pirkumus. Pieteikumu nosūtīšana internetā ir ļoti vienkārša un ātra, turklāt, to var izdarīt gan nakts stundās, gan brīvdienās. Lai arī tiek piemērots neliels uzcenojuma procents, neatkarīgi no tā ilgtermiņā vienalga ir izdevīgāk maksāt mēneša maksājumu, nekā uzreiz atrast salīdzinoši lielu naudas summu pirkuma veikšanai.

KUR ŅEMT PATĒRIŅA KREDĪTU UZ DAŽIEM GADIEM?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *