KAS JĀZINA PIRMS ORTOŽU IEGĀDES?

Veselībai un komfortam ir ļoti liela loma mūsu pašsajūtai ikdienā. Ikdienas gaitas un darbi tiek būtiski ietekmēti, ja jūtamies kaut nedaudz nekomfortabli savā ķermenī, noguruši un pilni emocionālas spriedzes.

Šādi momenti ir īpaši atbilstoši tam, lai dotu savam ķermenim un garam izdevību atpūsties un uzlādēt spēkus. Rehabilitācijas process palīdz ķermenim atgūt noteiktas dabiskās funkcijas un uzkrāt enerģiju. Kompresijas zeķes un to sniegtās priekšrocības noteikti novērtēs grūtnieces, cilvēki pēc vēnu operācijām un vienkāršākām procedūrām, tie, kuriem ir ikdienā liela slodze kājām. Topošās māmiņas bez šaubām novērtēs ne tikai kompresijas zeķes, bet arī grūtnieču jostas un speciālo apakšveļu, kas būs lieliski palīgi ne tikai grūtniecības, bet arī pēcdzemdību periodā. Reizēs, kad noderīga nopietni rehabilitācijas pasākumi, noteikti jāizvērtē variants iegādāties dažāda tipa ortozes.

Ieskaties – https://dynasty.lv/collections/kopjosa-kosmetika-sejai

KUR PIRKT KOMPRESIJAS APĢĒRBU ONLINE?

Dažāda stila kompresijas apģērbs pēdējos gados ir kļuvis ļoti populārs. Ar vien vairāk aktīvās atpūtas piekritēji, izvēlas zem sava brīvā, sportiskā apģērba, pavilkt apakšā kompresijas bikses, kreklu, zeķes. Šādā veidā ir iespējams mazināt noguruma un diskomforta radītās neērtības, jo kompresijas apģērbs uzlabo asinsriti slodzes gadījumos. Kompresijas zeķes ir nopērkamas gan aptiekās, gan dažādos interneta veikalos, kas nodrošina šāda un līdzīga tipa piederumus. Tautā sauktas dēvētas arī kā vēnu zeķes, šis apģērba gabals būs liels atbalsts arī lidojumu laikos, stāvoša darba darītājiem vai vienkārši profilaktiskos nolūkos.

Pēc dažāda veida operācijām, traumām, vai arī iedzimtām problēmām, var rasties vajadzība pēc ortozēm, kas palīdzētu atjaunot dažāda veida ķermeņa funkciju, vai kalpotu kā fiziska rakstura atbalsts vairāku ikdienas darbu paveikšanai. Ortozes mēdz iedalīt sporta un medicīniskajās. Kā jau pēc apzīmējuma var saprast, sporta ortozes ir izplatītākas sportistu vidū, bet medicīniskās – rehabilitācijas periodā. Pastāv dažāda tipa ortozes, kas katra pilda savu funkciju – ortozes celim, potītes ortozes, ortizes elkonim, ir arī ortozes roku pirkstu ufnkciju atjaunošanai, bandāžas un daudz kas cits. Lai iegādātos maksimāli piemērotas ortozes un bandāžas, ieteikums konsultēties ar funkcionālo speciālistu, jeb ergoterapeitu, par vislabāko risinājumu un piemērotāko ortozi konkrētajai problēmai.

 

 

KAS JĀZINA PIRMS ORTOŽU IEGĀDES?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *