KAS IR LOĢISTIKA UN KAS AR TO NODARBOJAS?

Loģistikas un kravu pārvadājumu pakalpojumi ir bijuši aktuāli visos laikos. Daudzi no mums nemaz neiedomājas par to, ka veikala plauktos atrodamās lietas, ir dažāda tipa loģistikas procesu gala rezultāts. Loģistikas pakalpojumi ietver visu – sākot no preces radīšanas vietas, līdz pat nonākšanai lidz patērētājam. Šo darbiņu parasti veic loģistikas eksperti ražotnēs vai atsevišķi nolīgtas personas no loģistikas servisu sniegšanas uzņēmumiem. Loģiski liekas tas, ka loģistikas kompānijas piedāvā dažāda stila saistītos pakalpojumus. Kravu pārvadājumi Latvijā un arī starptautiskā mērogā, katrā ziņā ir populārākie pakalpojumi, taču, nedrīkst aizmirst arī noliktavu servisu, konteineru pārvadājumus un arī kravas taksometru. Loģistikas pakalpojumi tiek piedāvāti ne vien sauszemes pārvadājumiem, bet arī jūras un gaisa.

KĀ IESPĒJAMS PĀRVADĀT SPECIFISKU KRAVU?

Optimālam risinājumam, pārvadājamā krava tiek vērtēta pēc daudz un vairākiem kritērijiem, lai atrastu piemērotāko pārvadāšanas veidu gan cenas, gan ātruma ziņā. Visi šie pakalpojumi sevī ietver arī kravu apdrošināšanu un muitas brokeru konsultācijas. Transportēta tiek arī negabarīta krava, izvēloties piemērotāko variantu, kā tai sasniegt galamērķi. Klientu viedoklis allaž ir vissvarīgākais, tādēļ, neatkarīgi no kravas pārvadāšanas formas, tiek sniegts kvalitatīvs pakalpojums, kas liks pastāvīgajiem klientiem turpināt sadarbību.

IZPLATĪTĀKAIS KRAVU PĀRVADĀŠANAS VEIDS.

Kā īsti atšķiras kravu pārvadāšanas veidi? Katra krava var tikt pārvadāta dažādos veidos, īpaši piemērotos un drošos. Noteikti viens no populārākajiem un izplatītākajiem kravu pārvadašanas veidiem ir auto krava. Auto transports ir piemērots jebkāda veida kravas transportēšanai. Pārvadāšanai ir iespējams lietot atšķirīga veida transportu un to pielāgot kravas veidam. Pārvadāšanai var lietot mikroautobusus, tenta puspiekabes, refrižeratora tipa piekabes, negabarīta kravu platformas un atklātās platformas, arī, protams, lielus kravas auto. Avio kravas pārvadājumi, savukārt, tiek uzskatīti par ātrāko un drošāko kravu pārvadāšanas formu, ko lieto īpaši jūtīgas un dārgas kravas transportēšanas gadījumos. Šāda veida kravu pārvadājumi notiek ne vien ar kravas lidmašīnām, bet arī pasažieru, jo teju katra pasažieru lidmašīna ir paredzēta arī kravas pārvadājumiem. Dzelzceļa kravas pārvadājumi visā pasaulē kļūst ar vien pieprasītāki, tāpēc tiek piedāvāti dažādi risinājumi, kā kravu aizgādāt galamērķī arī šādā veidā. Pārvadāšanai tiek izmantoti segtie vagoni, pusvagoni, platformas, cisternas un hopervagoni. Savukārt jūras ceļi, kravu pārvadāšanai, tiek izmantoti jau gadu simtiem ilgi, un skaidrs, ka laikam ritot, šis ir kļuvis arī par mūsdienās, vienu no populārākajiem veidiem kravu transprtēšanai uz salīdzinoši tālu galamērķi. Pakalpojums tiek piedāvāts transportēšanai uz populārākajām pasaules ostām, ieskaitot ASV, Singapūru un pat Filipīnas. Šādi ir komfortabli transportēt arī nestandarta kravas.

KAS IR LOĢISTIKA UN KAS AR TO NODARBOJAS?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *