Kāds kamīns piemērots Jums?

Dažāda veida kamīni vienmēr tiek asociēti ar mājīguma sajūtu, jo konkrētie ražotāji parūpējas ne vien par siltuma nodrošināšanu, bet arī estētisko pusi. Kamīnkrāsnis ir parocīgas un lieliski iederas jebkurā telpas interjerā, jo to izkārtojums atkarīgs tikai no Jūsu iecerēm. Stūra kamīni ir salīdzinoši mazāki, tomēr ar tiem arī iespējams apsildīt mājokli. Savukārt granulu kamīni ļauj būtiski ietaupīt, jo nevajag tik daudz šī kurināmā, lai sasniegtu vajadzīgo temperatūru, turklāt tos ir viegli kopt. Krāsnis tiek radītas Somijā, tāpēc varat pasūtīt izturīgu un kvalitatīvu modeli, kas garantē maksimālu siltuma atdevi.

Ieskaties- https://www.tulikivi.lv/katalogs/kamini-krasnis/

Baudiet komfortu kurinot pirti

Pirts krāsnis ir ērts risinājums, jo pirts akmeņiem ir speciāla tvertne un krāsns durtiņu vēršanas virzienu var izraudzīties pats. Malkas krāsnis izdala daudz siltuma, tāpēc arī esot priekštelpā varēsiet pilnībā relaksēties. Ja esat izlēmis veidot tā saucamo “melno” pirti, vislabākais krāsns apdares variants būs īpašais ziepjakmens, jo tas ātri uzsilst un lēni atdod siltumu, līdz ar to telpas sienas un grīda pakāpeniski nožūs. Krāsnis nebūs grūti kopt, bet to ieteicams darīt visai regulāri, lai tā pareizi funkcionētu. Pirtī vienmēr izjutīsiet pilnīgu mieru un atslābumu, tāpēc pareizās krāsns meklēšana noteikti atmaksāsies.

Jaudīgas plītis saimnieciskiem cilvēkiem

Lieliskās plītis droši var izmantot arī dārza mājā utt., tomēr svarīgākais ir izraudzīties modeli, kas spēj apsildīt visu paredzēto platību. Plītis ar atsevišķu cepeškrāsni ir teicams risinājums ļoti saimnieciskiem cilvēkiem, jo var gatavot un paralēli sildīt māju! Apdares materiāli garantē, ka plīts kalpos ilgi, turklāt ilgstoši tiks noturēta konkrēta temperatūra. Ja ikdienā esat ļoti steidzīgs vai Jums ir liela ģimene, labākais risinājums ir plīts ar divām cukām. Plītī pagatavoti ēdieni garšo pavisam citādi, tādēļ iepriecināsiet sevi un arī savu viesus.

Kāds kamīns piemērots Jums?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *