Kā var pasargāt darbinieku būvniecības periodā?

Sastatnes tiešām ir visizplatītākais celtniecības rīks, kurš ir izmantots jau kopš ļoti seniem laikiem. Alumīnija torņi vai sastatnes ir vajadzīgas ārpuses darbiem: ēkas fasādes un mūra darbiem, kas tiek realizēti līdz pat 100 m augstumā. Konstrukcijas pamatā ir no caurulēm, kas tad visā garumā un šķērsām savienotas kopā, un tās ir ar stabilu un stingru formu. Interesanta lieta, ka sastatņu risinājumi ir pielietoti ne vien celtniecībā, taču arī kā skatītāju tribīnes vai darba platformas. Un skaidrs, kad, izvēloties tādu pakalpojumu, piemēram, kā sastatņu noma cena ir atkarīga no tā, cik sarežģītas konstrukcijas tiek izvēlētas. Bez šaubām, ka tieši šobrīd alumīnija torņu noma vai arī sastatnes noma noteikti ir ļoti populārs pakalpojums, protams, ka ir ļoti parocīgi, kad šis pats uzņēmums, kas piedāvā nomu, nodrošina arī tāda veida pakalpojumus, piemēram, kā stalažu montāža, pie tam ir piedāvāts arī cita veida sastatņu serviss. Pie tam šo firmu preču klāstā eksistē viss sastatņu aprīkojums, kur var sākt ar tāda tipa lietu kā sastatņu siets un beigās pat ar tādu mazu, bet nozīmīgu lietu, kā sastatņu piederumi.

Sastatņu projektēšana un arī lielā dažādība

Ikviens ir redzējis, kad ap celtniecības objektu parasti novietoti dažādu tipu sastatņu risinājumi. Kaut gan neesam aizdomājušies, kādā veidā viņi tiek iedalīti. Jo bez šaubām pastāv fasādes darbiem paredzētie vai modulārās stalažas, kā arī alumīnija torņi. Taču bez tā visa ir vēl svarīgas to daļas un tas ir sastatņu aprīkojums. Piemēram, kā pamata sastatņu piederumi protams būs caurules no kurām tie sastāv, enkuri stiprinājumam gan arī tāda tipa lieta piemēram, kā sastatņu siets vai arī aizsargsiets, kas aizsargā ne tikai strādniekus, taču arī cilvēkus, kas ir celtniecības apkārtnē. Sastatnes visbiežāk jau tiek iznomātas un, kad būvnieki vēlas izmantot šo pakalpojumu, būtu jāizprot, kādi sastatņu projekti varētu būt nepieciešami. Tā, piemēram, fasādes sastatnes noma tiks izvēlēta, piemēram, ja nepieciešamie darbi būs vienīgi pie celtņu fasādēm. Šajā gadījumā priekšrocība izpaužas tur, ka tiešām ir vienkārša sastatņu montāža un arī droša tā funkcionēšana. Piemēram, modulāro sastatņu noma var būt nepieciešama, ja vajadzīgi iekštelpu darbi, vai tādas vietās, kur būtiska precīza sastatņu projektēšana atbilstoši darba objekta konstrukcijai.

Kurā vietā atrodama ne tikai stalažu noma, taču arī sastatņu montāža?

Sastatņu noma tomēr ir diezgan specifisks pakalpojuma veids un nav īsti tik ļoti liels skaits uzņēmumu, kur pakalpojumu klāstā ir tāda veida piedāvājums. Taču ir pāris lietas, kurām tiešām būtu jāpievērš vērība pirms izvēlēties firmu, kur būs pasūtīta stalažu noma vai arī alumīnija torņu noma. Protams būs svarīga atbilstība ES standartiem, tādā veidā sastatņu risinājumi varētu būt stabili un arī uzticami. Tai skaitā pati sastatņu projektēšana realizēta bija atbilstoši ne vienīgi mūsu valsts likumiem, bet arī Eiropas Savienības prasībām. Nozīmīgs ir arī piedāvājums, jo jebkuram būs būtiski, ka pat salonā, kur tiks nodrošināta stalažu noma, var tikt piedāvāts arī pats stalažu transports, lai atvestu tos līdz objektam. Bez šaubām ir tie, kuri var sataisīt konstrukcijas saviem spēkiem, taču labāk, ja nomas uzņēmuma piedāvājumā būtu iekļauta arī pati stalažu montāža. Protams, ja būs meklēta sastatņu noma cena būs arī ļoti nozīmīgs moments, tā kā tai vajadzētu būt atbilstošai.

Kā var pasargāt darbinieku būvniecības periodā?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *