Jebkuras sezonas auto riepas vai, piemēram, katrai sezonai paredzētās – rekomendācijas un arī ieteikumi

Vai, pārvietojoties tieši ar mašīnu, Jums ir nozīmīga drošība un ērtums? Jo tikai gudri izvēlētas auto riepas spēs palīdzēt šo visu nodrošināt. Izvēloties riepas, svarīgs faktors ir saprast, kādas auto riepas būtu nepieciešamas – vasaras vai arī ziemas riepas. Vēl klāt sezonai, būtu nozīmīgi ievērot to tad, kāds tieši jau ir auto un Jūsu vadīšanas iemaņas, kur domājat braukt, protams, arī to apstākli, cik ļoti ievērojams jau ir budžets riepu iegādei. Mēģināsim kopā novērtēt pamata aspektus, priekš tam, lai saprastu, kā labāk izvēlēties atbilstošākās riepas savam auto.

Ziemas vai arī vasaras auto riepas

Braukšanas drošību nosaka vairāki momenti. Kā viens no galvenajiem ir pārdomāta auto riepu atlase. Tomēr, lai iegādātos tādas auto riepas, kas var veicināt drošu saķeri ar pašu ceļu, sakumā būtu jānosaka to piemērotība sezonai. Konkrēti vasaras riepas jau ir paredzētas braukšanai, kad temperatūra ir no +7 grādiem pēc celsija. Tās ir taisītas no cietiem maisījumiem, tāpēc izceļas ar augstu izturību pret nodilumu un labu vadāmību. Taču zemā temperatūrā šādi modeļi kļūst diezgan stīvi un vienlaicīgi nenodrošina labu saķeri ar ceļu. Savukārt Triangle ziemas riepas jau ir izgatavotas jau no mīkstiem maisījumiem, tāpēc šādas riepas notur braukšanas veiktspēju aukstās temperatūrās. Protektors parasti būs aprīkotas ar radzēm, kas paaugstina drošību, kad tiek braukts pa slapju sniegu un ledu. Un jau vissezonas riepas ir it kā kompromisa risinājums, kurš pēc drošības nav tik labas, salīdzinot ar tām riepām, kas konkrētajai sezonai paredzētās. Tās būtu atbilstošas reģioniem, kur ziemā temperatūra nav ļoti maza.
Kā vēl viens svarīgs faktors jau ir auto riepu protektora raksts. Auto riepas ar zīmējumu, kuram nav virziena, būs budžeta variants, tādēļ tās jau ir diezgan pieprasītas, taču tās nenodrošina labu drošības līmeni. Lai varētu braukt pa slapjiem ceļiem jau ir piemēroti modeļi jau ar konkrēta virziena zīmējumu, kas novirza ūdeni no riteņu apakšas. Labāku saķeri ar ceļu, īpaši sliktos laika apstākļos, nodrošina auto riepas jau ar asimetrisku zīmējumu, kas tad var pastiprināt automašīnas manevrēšanu. Ieteicams ielāgot, ka cenai šeit ir nozīme. Kad tiek pirktas diezgan lētas auto riepas, būs taupīts tieši uz Jūsu pašu drošības. Tāpēc labāk būtu atlasīt kādu vidējā segmenta produktu. Gadījumā ja nemaz nav saprotams, kādas tad tieši riepas izvēlēties, labāk būtu doties pie profesionāļiem, kā piemēram, jebkāda laba riepu noliktava strādā ar speciālistiem.

Kur tad sameklēt riepas Rīgā?

Tad, kad tiks meklētas riepas Rīgā vai citur mūsu valstī, visi pašu atrašanu sākam tiešsaistē. Līdz ar to moderns riepu serviss noteikti jau ir ar interneta lapu. Riepu maiņa visbiežāk ir 2 reizes gada laikā, tiešām būtu izcili, ja eksistē uz vietas riepu noliktava, kurā glabāt savas auto riepas līdz sākas laiks tās nomainīt. Svarīgi, ja veikala piedāvājuma klāstā jau ir ne vienīgi riepas, bet arī riepu diski un var tikt piedāvāti dažādu veidu pakalpojumi, kā piemēram, ātra riepu montāža. Būtisks apstāklis, ja tiks iegādātas pavisam jaunas riepas vai pat nomainītas uz Jūsu sezonai atbilstošām, būs riepu balansēšana, jo pretējā gadījumā varētu nebūt droši braukt. Vienmēr apskatiet klientu atsauksmes, šodien internetā iespējams atrast visu, kas piemēram priekš Jums ļaus izvēlēties īsto riepu garāžu. Samērā svarīgi ir un būs kvalitatīvi darbinieki, kas gan nomainīs Jums riepas, gan arī ieteiks vislabākos variantus.

Jebkuras sezonas auto riepas vai, piemēram, katrai sezonai paredzētās – rekomendācijas un arī ieteikumi

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *