Iebūvētās virtuves un skapji – praktisks risinājums telpām

Telpas noskaņu un plašumu visvairāk ietekmē mēbeles, kuras izkārtotas tajā. Izvēloties dažādas mēbeļu krāsu paletes, varam pilnībā izmainīt telpas raksturu. Minimālisma stila mēbeles atstās tīru un sterilu iespaidu, kamēr siltu toņu koka mēbeles veidos robustu telpas gaisotni un rosinās relaksēties. Atkarībā no klientu vēlmēm, mūsdienu mēbeļu veikali piedāvā apbrīnojamu  klāstu ar dažāda veida mēbelēm. Ja tomēr neizdodas piemeklēt mēbeli jau izgatavotu un saliktu, vienmēr pastāv iespēja vienoties ar ražotāju par individuāla pasūtījuma mēbelēm tieši specifiskai telpai. Mēbeļu izgatavošana neaizņem ilgu laiku, tās pieejamas ar ātru piegādi un montēšanu tieši nepieciešamajā telpā. Uzzini vairāk te!

Vēlaties radoši izpausties? Mūsdienu mēbeļu izgatavotāji piedāvā klientiem piedalīties virtuves mēbeļu izstrādes procesā no paša sākuma līdz pat beigām. Sagatavojiet vēlmju sarakstu par to, kādus virtuves skapīšus, plauktus un virsmas vēlaties redzēt tieši savā virtuvē. Mēbeļu ražošana pēc pasūtījuma ir ne tikai veids, kā izveidot savu oriģinālo virtuves interjeru, tas ir arī lielisks veids,kā pārliecināties, ka virtuves iekārtas ir patiešām kvalitatīvas. Klientam ir dota iespēja izvēlēties materiālus, krāsas, apdares materiālus, izmērus un dizainu. Profesionāli konsultanti palīdz izvērtēt, kāda tipa virtuve būs labāka  – iespējams, ka tās būs mēbeles no koka, varbūt iebūvējamā virtuve vai virtuves iekārtas ar lamināta korpusu.

Gluži kā teicienā par cinīti, kurš gāž lielu vezumu, arī vannas istaba ir viena no mazākajām telpām ikvienā mājoklī, tomēr funkciju apjoms tai ir varen plašs. Te mēs mazgājam veļu, mazgājamies paši, mazgājam savus bērnus un pat mājdzīvniekus. Jo mazāka vannas istaba, jo svarīgāka vannas istabas mēbeļu pareiza izvēle. Te lieti noderēs interjera eksperta padoms, lai pieņemtu pareizos lēmumus. Kur mēs redzam nepraktisku stūri, interjera eksperts redz iespēju izgatavot personalizētu plauktiņu zobu birstēm un ziepēm. Ieguldot savā vannas istabā, mēs ieguldam savā labsajūtā.

Zvans pie durvīm, ciemiņi ir klāt! Visi sanāk mājokļa priekšnamā un iekārtojas. Vai visiem ir vieta apģērbam un apaviem? Vai tik šalles nesāks slīdēt nost no pakaramā? Jā, izklausās pazīstami. Priekšnami un koridori ir mūsu mājokļu pirmais iespaids. Nepelnīti šī telpa ir saņēmusi ļoti maz uzmanības. Priekšnama mēbeles ir īpaši nozīmīgas, lai neradītu diskomfortu mājokļa iemītniekiem un viesiem, kad jāgatavojas mājokli pamest vai tajā atgriezties. Telpas izmēri ir šauri, taču tai jāspēj organizēti izkārtot mūsu ikdienas mantas.

Ja dzīvojat dzīvoklī, tad ļoti iespējams, ka viesistaba jūsu mājoklī pilda arī citu istabu funkciju. Moderna viesistaba paralēli var būt arī guļamistaba. Ierīkojot telpā iebūvēto skapi, tas graciozi noslēps mantu krātuvi. Viesistabas mēbeles  – dīvāns, atpūtas krēsls –  var pildīt gultas funkciju naktī, atpūtas mēbeles funkciju dienā. Dažāda veida TV iekārtas un mēbeles palīdzēs radīt interjeru, ar kura palīdzību daudzfunkcionālo telpas dabu izmantot maksimāli. Izmantojot dažādas plauktu sistēmas, varam radīt noskaņu telpā – ievietot tajos ziedu vāzes, ierāmētas fotogrāfijas, suvenīrus no ceļojumiem un citus personalizētus priekšmetus. Elegants risinājums telpās ir bīdāmās durvis, tas ir lielisks veids, kā telpai piešķirt gandrīz profesionālu interjeru.

Iebūvētās virtuves un skapji – praktisks risinājums telpām

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *