Durvis dzīvoklim vai mājai – kā var izvēlēties?

Tad, kad tiek skatītas ārdurvis privātmājām vai dzīvoklim, šo izvēle klientam pārtop par īstām galvas sāpēm – noieta tirgus jau ir pārsātināts ar produktu, kurā ir ņemtas vērā visas prasības: cenas lielums, dizains, drošība, skaņas un siltumizolācija. Kā var, mēģinot atrast ārdurvis, atrast līdzsvaru patērētāja vēlmēs tā, lai arī durvis dzīvoklim vai privātmājai būtu glītas, atbilstu budžetam un tajā pat brīdī labi pasargātu māju no “negaidītajiem viesiem” un vēl ir viegli lietojamas? Viennozīmīgi, to zina vien speciālisti. Tāpēc parasti jādodas tieši pie uzņēmumiem un jāskatās to mājas lapā, kas var piedāvāt metāla durvis dzīvoklim, mājai, un vēl jāuzdod jautājumi. Taču konkrēti par iespējamajiem veidiem Jums ir iespēja iepazīties rakstā.

Dažādība kā arī izlase

Ārdurvis privātmājām vai dzīvoklim parasti tiek iedalītas atbilstoši vairākiem parametriem. Galvenais, būtu nepieciešams vērst vērību materiālam, no kura ārdurvis var būt taisītas. Starp jau populārajiem veidiem var uzskaitīt koka, plastmasas, metāla jeb dzelzs durvis. Kā arī pārdošanā jau var atrast savādāka varianta durvju konstrukcijas. Bez šaubām, šie veidi nemaz nav tik ļoti pieprasīti iedzīvotāju vidū, it sevišķi ārdurvis no stikla.
Kokmateriālu ārdurvis ir ļoti pieprasītas, tā kā viņas būs ļoti spēcīgas un vēl piedod īpašu skatu mājai vai dzīvoklim. Bet tajā pat brīdī tādu ārdurvju popularitāte jau ir nedaudz samazinājusies, tas ir saistīts ar tādu lietu, kad pārdošanā ir metāla ārdurvis mājai, kas veicina lielāku uzticamību.
Mūsdienu plastmasas ārdurvis dzīvoklim un mājai būs ne mazāk populāras. To ražošanai būs lietoti PVC profili un loksnes. Starp šīm loksnēm tiek izvietota izolācija, kura palielina produkta siltuma izolācijas iespējas.
Bet populārākās tips jau ir metāla durvis mājai vai jau dzīvoklim. Tas ir saistīts ar tādu faktu, kad tiem jau ir augstas drošības īpašības. Ražojot metāla ārdurvis, tiks pielietota standarta tērauda loksne, kuras biezums varētu būt 2 mm. Jo ir biezāks materiāls, jo būs augstāka izturība konstrukcijai.
Protams, priekš tam, lai ārdurvis privātmājām būtu gan drošības garants, kā arī skaistumam, vislabāk jau ir atlasīt moderno variantu. Tie noteikti ir ražoti no atšķirīgiem izejmateriāliem, kā arī šeit jau ir īpašas stila iezīmes. Durvis var būt atšķirīgas viena no otras arī pēc tā, kāda tipa būs slēdzenes metāla durvīm vai cita veida durvīm.

Kā pareizi atrast?

Meklējot ārdurvis dzīvoklim, jau ir jākoncentrē uzmanība uz uzstādīšanas vietu, durvju mērķi kā arī durvju ailes izmēru. Galvenais, būtu jāizlemj, kur tieši ārdurvis privātmājām būs uzstādītas, ja ir nepieciešamas durvis dzīvoklim labāk, protams, būtu metāla vai kombinētās durvis, iespējams lietot pat labas klases elitārus modeļus no koka, kur ir augsta pret ielaušanās klase. Pie tam, izvēloties ārdurvis, ir jāaizdomājas par papildus drošību pret iebrukšanu. Pirmkārt, tās tomēr ir īpašas slēptās metāla durvju slēdzenes, kā arī biezāka dzelzs kārta. Protams, neviens tik un tā nav īsti nodrošināts pret jebkāda veida iebrukšanu, tomēr, jo pārdomātākas durvju slēdzenes kā arī lielākas šīs ārdurvis, jo lielāka būs iespējamība, ka zaglis pazaudēs vairāk laika atvēršanai un pat varētu pilnībā atteikties no savas idejas. Izvēloties durvis, būtu svarīgi vēl piemeklēt piemērotu siltuma izolāciju. Galu galā siltas metāla ārdurvis mājai jau ir ievērojami gudrāks ieguldījums, nekā piemēram, ar zemas kvalitātes izolāciju vai pat bez tās. Parasti privātajām mājām jau ir piemēroti pat metāla, koksnes kā arī kombinētie varianti.
Ārdurvis dzīvoklim jāizvēlas, pamatojoties tieši uz telpas kopējo dizainu, izejmateriāls šinī gadījumā nebūs tik svarīgs kā dizaina loma. Visi bieži izraugās dažādas dekora opcijas, piem., diezgan pieprasīti būtu paneļu durvis, kā arī modeļi ar dažādiem dizaina kokgriezumiem.

Durvis dzīvoklim vai mājai – kā var izvēlēties?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *