Domā par sevi – apdrošini auto!

Mūsu pienākums ir vienmēr domāt par savu drošību uz ceļa un arī citur, tāpēc arī ir tik daudz labu piedāvājumu, ko Tev var sniegt apdrošināšana.

Protams, ka iespējams apdrošināt savu īpašumu, ceļojumu vai ko citu, tomēr visbiežāk apdrošināšana asociējas tieši ar transportlīdzekļiem. Tādēļ svarīgi Tev zināt, ka OCTA polise ir tā, kas Tev būs nepieciešama vienmēr, ja vien būsi auto īpašnieks. Bez tās tiek aizliegts piedalīties ceļu satiksmē, kā arī var rasties sarežģījumi, cenšoties veiksmīgi izturēt tehnisko apskati. Tas nozīmē, ka ir būtiski to vienmēr laicīgi atjaunot, tādēļ tiek piedāvāts pakalpojums, kas atgādinās par termiņa beigām. Starp citu, OCTA ir domāta, lai palīdzēt tad, kad nodarīts kaitējums citai personai vai tās mantai.Lai kāda situācija būtu gadījusies, apdrošinātājs piešķirs atlīdzību un palīdzēs atrisināt šo nepatīkamo notikumu. Tuvojoties OCTA polises termiņa beigām, varēsi aplūkot internetā sev piemērotus piedāvājumus no apdrošinātāja, turklāt to varēsi darīt kaut vai naktī, ja vien pašam tā liksies ērtāk.

Tieši tādā pašā veidā ikviens var izvēlēties arī KASKO apdrošināšanu, kas nevienam netiek uzspiesta, tomēr nodrošina lielāku atbalstu arī citās situācijās, kas nav saistītas ar CSN. Piemēram, ugunsgrēka vai plūdu un citu šādu daba stihiju nodarījumi var būt tiešām nelabojami, tādēļ KASKO īpašnieks saņems konkrētu atlīdzību arī par pilnībā iznīcinātu auto. Iegādājoties KASKO, Tu būsi gatavs arī tam, ka ļaundari izvēlēsies Tavu auto, lai to nozagtu vai aplaupītu, jo arī šajās situācijās tiks piedāvāta visa nepieciešamā palīdzība. Tā kā cilvēki arvien vairāk izmanto auto un rodas dažādas situācijas, kad vajadzīga citu palīdzība, ir izveidoti pakalpojumi, kas par atsevišķu samaksu nodrošina arī palīdzības sniegšanu uz ceļa. Tā izpaužas ar auto evakuatora nodrošināšanu, degvielas piegādi uz konkrēto vietu utt. KASKO polises piedāvājumi ir domāti, lai cilvēki ikvienā situācijā zinātu, ka nav jāraizējas, bet uzreiz jāsazinās ar apdrošinātāju!

Izmanto šīs iespējas un maksimāli izbaudi katru braucienu, nebaidoties par negaidītām situācijām!

Domā par sevi – apdrošini auto!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *