DAŽĀDA VEIDA LĒCAS ONLINE VEIKALOS.

Lai redzes problēmas nesagādātu problēmas ikdienā un sadzīvē, ir vajadzīgs izvēlēties sev piemērotu redzes uzlabošanas veidu. Daudzu izvēle norit par labu kontaktlēcām, jo to lietošana ir ļoti viegla un tās ir salīdzinoši lētākas par brillēm vai acu lāzeroperāciju. Brilles, loģiski, ir dārgākas un tas ir ilgtermiņa ieguldījums, bet cilvēkiem briļļu nēsāšana neliekas piemērota un praktiska. Dažāda veida lēcas var izvēlēties jebkurš un tās iespējams atrast gan balstoties uz optisko piemērotību, gan valkāšanas un lietošanas ilgumu.

Lēcas var iegādāt tiešsaistē un arī, protams, optikas preču salonos visā Latvijā. Tā pat kā briļļu iegādei, arī lēcas iesakām nopirkt tikai pēc acu ārsta vai optometrista konsultācijas.

Spied šeit – https://www.manaslecas.lv/lv/kontaktlecas-biofinity/!

KĀ IEDALĀS KONTAKTLĒCAS?
Mūsdienās ir iespējams iegādāties kontaktlēcas, kas paredzētas ļoti plaša spektra redzes problēmu koriģēšanai un tās var nopirkt ne tikai optikas preču veikalos, bet arī internetā. Lēcas ir iespējams izvēlēties gan no dažādiem ražotājiem, gan vadoties pēc cenas, gan pēc redzes problēmām. Parasti veikali iedala lēcas pēc lietošanas ilguma, gan redzes problēmu raksturojuma. Lēcas iedalās pēc to valkāšanas perioda – dienas lēcas, lēcas divām nedēļām, mēnesim, trim mēnešiem un pusgadam. Arī tie, kas sirgst ar astigmātismu un tie, kuriem ir nepieciešamas multifokālas lēcas, jo redze nav gana laba gan skatoties tuvumā, gan tālumā, var atrast un iegādāties sev piemērotas kontaktlēcas. Tiem, kuri vēlas papildināt savu imidžu, iespēja iegādāties krāsainās kontaktlēcas un arī lēcas, ar dažādiem zīmējumiem.

CIK IZMAKSĀ LĒCAS ONLINE?
Cena ir svarīgs faktors arī optometrijas precēm. Kontaktlēcas cenas var var būt atšķirīga dažādos salonos, taču cenu atšķirība nebūs ļoti liela. Piem., vienas dienas kontaktlēcu cena ir ap 25-30 eiro, un iepakojumā ir trīsdesmit lēcas, katrai dienai savu komplektu. Kontaktlēcas, ko var izmantot divas nedēļas pa dienu, maksā ap 20 eiro un komplektā ietilpst vairākas lēcas, kas nozīmē to, ka šāda tipa lēcas ir nedaudz izdevīgākas par lēcām viendienītēm. Kontaktlēcas, kas paredzētas atsevišķām redzes problēmām, ir iespējams lietot gan nepārtraukti visu diennakti, gan tikai pa dienu. Toriskās lēcas iesaka lietot pēc speciāla režīma. To cena ir ap 50 eiro un kalpo kā spēcīgs redzes korekcijas līdzeklis, tādēļ pirms to iegādes un lietošanas, nepieciešams konsultēties ar savu optometristu. Savukārt, tie, kuriem redzes korekcija ir akūti nepieciešama gan lai redzētu tuvumā, gan tālumā, lielisks risinājums būs multifokālās lēcas, ko var iegādāties par aptuveni 30 eur.

DAŽĀDA VEIDA LĒCAS ONLINE VEIKALOS.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *