Autoskolas atbalsts katra vēlmēm

 

 

 

Jums jāapzinās, ka konkrētā autoskola uzņemas rūpes par visiem attiecīgajiem interesentiem, svarīgākais ir izvēlēties sev nepieciešamo kategoriju. Pēc apmācību beigām sapratīsiet, ka autoskola sniegusi nepieciešamās zināšanas un prasmes, pietam būsiet tiešām spējīgs analizēt dažādas situācijas, kas reizēm mēdz rasties uz ceļa. Galvenais autoskolas nolūks ir ne tikai palielināt visu braucēju prasmju un iemaņu līmeni, bet arī iegūt noteiktu sapratni par pašu automobili. Auto skolas eksāmens ir pēdējais, kas Jums jāiztur, lai simtprocentīgi pierādītu, ka esat pietiekami apguvis visas detaļas un esat reāli spējīgs doties soli uz priekšu, lai beidzot iegūtu autovadītāja tiesības. Turpretim CSDD eksāmens tiek kopumā izvērtēts vēl krietni detalizētāk un tā laikā nepieciešams veikt arī posmu, kurā konkrētais instruktors nesniedz speciālas komandas, bet Jums patstāvīgi jānokļūst galamērķī. Ja plānojat atrast labu un novērtētu motoskolu, noteikti būsiet to jau izdarījis, jo šie instruktori iemācīs visu vajadzīgo. Vēl gan jāpiebilst, ka šādu īpašo apliecību iespējams sākt kārtot pēc B kategorijas eksāmena nokārtošanas.

Ko ietver A kategorija?

Nozīmīgais CSN tests tiek īpaši sastādīts ikvienai kategorijai, lai ietvertu dažādus specifiskus elementus. Vienmēr paši galvenie jautājumi saistīti ar pirmo palīdzību, īpašu manevru veikšanas secību un citām svarīgām dzīves situācijām. A kategorija motoskola konkrēti attiecas uz dažāda veida motocikliem, tāpēc to izvēlas adrenalīna cienītāji. Konkrētās apmācības iesākums iespējams no 22 gadu vecuma, savukārt pašu apliecību vienmēr var saņemt, kad cilvēks sasniedzis 24 gadu vecumu. Nozīmīgākā atšķirība braukšanas testā viennozīmīgi būtu tā, ka Jums jāmāk balansēt un savaldīt motociklu pat nelielā ātrumā. Arī speciālā A1 kategorija ievietota šīs autoskolas piedāvājumā, kas nodrošina apmācību ar ne tik jaudīgiem motocikliem, apliecību var bez problēmām iegūt jau 16 gadu vecumā.

B1,C un C1 kategoriju apmācības

Ja ar to visu nav pietiekami, vienmēr iespējams izvēlēties savai profesijai vai hobijam piemērotu vadītāja apliecību. Piemēram, B1 kategorija ikvienam ļaus iegūt tiesības vadīt kvadraciklus un triciklus, kuru maksimālais ātrums nepārsniedz noteiktos 45km/h. Ja būsiet sasniedzis 16 gadu vecumu, šāda veida tiesības varēsiet drīz vien iegūt bez problēmām. Savukārt C kategorija dod vajadzīgās tiesības vadīt tos transportlīdzekļus, kuru pilna masa būtiski pārsniedz 3,5t, turklāt attiecīgās apmācības būs reāli iespējams sākt vien no 21 gada. Patiešām liela vērība jāpievērš tam , ka šāda tipa apmācības tiek nodrošinātas tikai tiem, kuriem ir jau vismaz 2 gadu stabils stāžs ar B kategorijas vadītāja apliecību. B kategorija paredzēta tiem, kas nolēmuši sākt vadīt vieglās automašīnas, kuru pilna masa ir līdz 3,5t, turklāt tiesības var brīvi iegūt jau 18 gadu vecumā. Un visbeidzot ir arī C1 kategorija, kurā ietverti spēkrati, kuru masa ir robežās no 3,5 līdz pat 7,5t.

Autoskolas atbalsts katra vēlmēm

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *