Auto riepu noliktava Ulbrokā.

Auto bez riepām nav iedomājama, ta pat kā cilvēks bez kurpēm. Riepām un to tehniskajam stāvoklim ir izteikti liela nozīme ceļu satiksmes drošībā. Mašīnai jāatbilst visiem drošības kritērijiem, neskatoties uz to, vai lietojat pavisam jaunas vai lietotas riepas. Auto riepu cenu kategorijas ir dažādas, tāpēc vajag saprast, ko īsti ir vēlme iegādāties. Auto riepu serviss aicina konsultēties ar speciālistu pirms mašīnas riepu iegādes, jo riepas tiek iedalītas atšķirīgās kategorijās, kas varētu samulsināt nezinātājus. Riepu servisi bieži piedāvā arī auto riepu uzglabāšanas pakalpojumus.

Auto disku un riepu noliktavas pakalpojums.
Riepu garāžas allaž nodrošina dažāda veida pakalpojumus, saistītus ar riepu un arī auto disku stāvokļa pārbaudi. Par diskiem noteiki nevajag aizmirst, jo tie nav vien dekoratīvs elements, bet arī darbojas riteņa un auto riepas aizsardzībai. Auto riepu montāža katrā ziņā ietver arī auto diski apkopi, tādēļ riepu garāža nenoliedzami parūpēsies arī par tiem. Jebkurš auto riepu serviss piedāvā ne tikai riepu maiņu un arī disku apkopi, bet arī mašīnas riepu uzglabāšanas pakalpojumus un arī riepu balansēšanu.

Ziemas un vasaras auto riepu glabāšana.
Latvijā ziemas mašīnas riepas jālieto no pirmā oktobra līdz pirmam martam. Protams, ka šis periods var ieilgt, jo viss ir atkarīgs no laikapstākļiem. Ja lietojat vissezonas mašīnas riepas, ieteicams pārbaudīt to protektora biezumu, vēlams pirms nākošās sezonas sākuma. Viens no lielākajiem ieguvumiem, pērkot jau lietotas vai mazlietotas mašīnas riepas, noteikti ir cenu starpība, kas noteikti ir ievērojama, gandrīz četrdesmit procentus zemāka. Tik liela cenu atšķirība ir novērojama gan ziemas, gan vasaras riepām.Pirms pērkat jau lietotas vai arī atjaunotas riepas, noderētu konsultācija pie mašīnas riepu servisa speciālistiem.

Kur ir auto riepu garāžas?
Mašīnas riepas Rīgā pārbauda dažādos riepu un auto disku apkopes servisos. Tā pat noteikti ir iespējams nodot konkrētas nesezonas auto riepas auto riepu servisā. Mašīnas riepas Dreiliņos ir iespējams pārbaudīt aizbraucot uz mašīnas riepu servisu, kas piedāvā visu, sākot no doagnostikas un arī balansēšanas, un beidzot ar jaunu kā arī mazlietotu auto riepu iegādes iespējām.

Auto riepu noliktava Ulbrokā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *