Aizdevums online vai SMS kredīts – rekomendācijas, uz ko vērst uzmanību.

Pateicoties internetam, kredīts mūsdienās tiek saņemts pat neizejot no mājām. Viennozīmīgi tas jau ir ļoti parocīgi šodienas dzīves ritma ietekmē. Pie tam, kredīts internetā sniedz iespēju netērēt laiku kā arī naudu ceļā uz finanšu iestādes filiāli kā arī gaidīšanu rindās, kā tas parasti ir bankās. Kādā veidā var tikt dabūti aizdevumi online, kas tad jāņem vērā, kad tiek izvelēts aizdevums, kā arī cik tad droši būtu nosūtīt savus datus šādām nebanku kredītiestādēm?

Labāk ir saprast atbildes uz visiem šiem jautājumiem jau pašā sākumā, lai droši lietot online kredītus. Centīsimies noskaidrot to tālāk rakstā.

Vairāk skatīt informāciju šeit – https://viasms.lv/blog/ilgtermina-aizdevums/

Kādas priekšrocības sniedz kredīti internetā?

Pētot to cik aizdevumi online ir izdevīgi, jāsāk ar priekšrocībām un vēl trūkumiem.
Online aizdevumu priekšrocības:
Laika taupīšana – ātra pieteikuma izvērtēšana un momentāla naudas ieskaitīšana sniedz iespēju kredītņēmējam iegūt vajadzīgo summu 20-30 minūtēs pēc pieprasījuma iesniegšanas. Tajā pat dienā kredīts online tiks izsniegts pieteicējam.
Pieejamība klientam – kredīts tiek saņemts bez konsultācijas, pie tam izvēles produkts tiek izvēlēts patstāvīgi, iepazīstoties ar noteikumiem kreditētāja vietnē.
Minimāls dokumentu pieprasījums – priekš tam, lai tiktu noformēts aizdevums internetā, pamatā būs jānorāda pase un tālruņa numurs. Citas iestādes pieprasa elektroniskas dokumentu kopijas. Gadījumā ja pieteicējs piesakās uz nelielu summu, finanšu iestāde var nepieprasīt ziņas par kredītvēsturi un arī maksātspēju.
Pats galvenais iemesls tam, kāpēc kredīts online tomēr ir tik populārs, ir tā saņemšanas parocība un vienkāršums. Taču, vienkāršojot pieteikumu apstrādi, kredītiestādes saskaras ar to, ka maksājumi par kredītu var būt kavēti. Tādā situācijā kreditori pastiprina nosacījumus pret naudas atgriešanu.
Lai kompensētu varbūtējos zaudējumus, mikro finansēšanas organizācijas ir spiestas:
Noteikt ierobežojumus attiecībā uz pieejamo summu, ko tad sniedz aizdevums;
Palielināt procentu likmes;
Samazināt aizdevuma līguma termiņu.
Pat neskatoties uz visiem plusiem un trūkumiem, ņemot kredītu, ir jāizvērtē tā nepieciešamība un arī ir jāsaprot tāda lieta, ka kredīts jau būs jāatgriež.

SMS kredīti – ātri un bez ķīlas

SMS kredīts tad ir īsa termiņa mikrokredīts, ko kredītņēmējs ir saņēmis, lietojot īsziņu, kas pienāk uz mobilo tālruni. Lietojot šo aizdevuma veidu, klients veic vienkāršotu pieteikuma izskatīšanas procedūru. Visbiežāk tiek piešķirts kredīts no simts līdz tūkstots eiro. Nenoliedzami, šajā gadījumā aizdevums būs ievērojami dārgāks kredītņēmejam, tāpēc šis veids ir aktuāls vien neparedzēta naudas trūkuma gadījumā, kad parādās nepieciešamība līdzekļus ātri papildināt. Bet, ņemot vērā to, ka sms kredīts ir viegli pieejams, tam tomēr jau ir liels krāpniecības risks, tāpēc nesniedziet savus datus vai jebkādu bankas informāciju citiem. Aizņematies atbildīgi, izvērtējot savu spēju maksāt!

Aizdevums online vai SMS kredīts – rekomendācijas, uz ko vērst uzmanību.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *